השכרת מדפסות למשרד

אתר BusinessCity מציג לפניכם נקודות מרכזיות בבחירת חברות המספקות שירותי השכרת מדפסות למוסדות, חברות הייטק, ארגונים, חברות תקשורת ועסקים נוספים.

כיום עסקים וחברות מעדיפים לשכור מדפסות מכיוון שבצורה זו הם למעשה פורסים למשך תקופה את העלות של המדפסת וזוכים לשירות ותמיכה לאורך תקופה זו. בנוסף, חלק מהחברות מספקות לכם גם את כל צרכי המדפסת, החל מראשי דיו, טונרים, נייר להדפסה ועוד.

בחירת מדפסת למשרד

ניתן להשכיר מדפסות לייזר בשחור לבן, מדפסות משולבות , מדפסות לייזר צבע, מדפסות לפי פעימות מונה וליסינג מדפסות. תקופת ההשכרה מתחילה מיום אחד ועד ל-36 חודשים. ככל שתקופת ההשכרה ממושכת, מחיר ההשכרה יורד.

בעת בחירת מדפסת למשרד שלכם, חשבו מהי כמות העבודה שהמדפסת צריכה לספק, כמה מדפסות אתם זקוקים במשרד, האם המדפסת משותפת לכמה משרדים, האם אתם צריכים הדפסות בצבע או שחור לבן, האם אתם צריכים שירותים נוספים חוץ מהדפסה (צילום, שליחת פקס וסריקה), מהן עלויות התחזוקה השוטפת, כולל רכישת דיו וטונר, דפים ותיקונים במידת הצורך.

במקרים רבים החברות המספקות שירותי השכרת מדפסות מציעות לבתי העסק שיבוא איש מומחה שינתח את צרכי ההדפסה של בית העסק ויבדוק מהו עומס ההדפסה של בית העסק, כמה מדפסות להשכיר, מהן עלויות התחזוקה ולספק לבית העסק דו"ח עם סיכום הממצאים.

לאחר מכן חשוב להחליט איזה מדפסת אתם צריכים, מדפסת לייזר שחור לבן, מדפסת לייזר צבעונית או מדפסות משולבות. סוג המדפסת שתבחרו יקבע את המחיר שאותו תשלמו בהשכרה.

ישנם כמה מודלים המקובלים בעולם של השכרת מדפסות לעסקים:

השכרת מדפסות לתקופה קצרה

חברות ועסקים הזקוקים למשרד נייד בעת אירוע עסקי, כנס, ועידה או תערוכה משתמשים בשירותי השכרת מדפסות לתקופה קצרה, החל מיום אחד, שבוע וכלה בחודש. נהוג לשכור מדפסות לייזר שחור לבן וצבע ומדפסות משולבות בהתאם לצרכי הלקוח העסקי. חוזה השכירות כולל מדפסת משוכללת, עלויות תחזוקה שוטפת, חומרים מתכלים ושירותי תיקונים.

ליסינג תפעולי

שירותי ליסינג תפעולי של מדפסות כוללים השאלה של מדפסת לייזר או מדפסת משולבת, אספקת כל המוצרים המתכלים (נייר הדפסה, דיו/ טונר), שירותי תיקונים ומדפסת חלופית. ליסינג תפעולי כפוף בחוזה שנתי והתשלום על שירות זה הינו קבוע כל חודש. שירות זה מתאים לבעלי עסקים גדולים בעלי צורך בכמויות הדפסה.

השכרת מדפסות לפי פעימות מונה

  • שירותי השכרת מדפסות לפי פעימות מונה כוללים השאלה של מדפסת לייזר או מדפסת משולבת , שירותי תיקונים, מדפסת חלופית ואספקת כל המוצרים המתכלים (נייר הדפסה, דיו/ טונר).
  • השכרה מסוג זה מחויבת בחוזה שנתי כאשר התשלום מתבצע כל חודש לפי כמות ההדפסות שבית העסק עשה בפועל כפול מספר אגורות לדף. ישנה הגבלה למינימום הדפסות בכל חודש.
  • לקראת סוף כל חודש בא נציג של חברת ההשכרה, בודק את מונה הנתונים של המדפסת, מחליף טונר ובודק את המדפסת. שירות זה מתאים לבעלי עסק עם כמויות הדפסה בינוניות.
  • עלויות השכרת מדפסות לפי פעימות מונה
  • חברות השכרת מדפסות לפי פעימות מונה מחייבות בחוזה השכירות מינימום הדפסות בכל חודש, בד"כ 2,000 דפים בחודש.
  • אם בחרתם להשכיר מדפסת לייזר/ מדפסת משולבת שחור לבן מחיר פעימה/ עלות לדף החל מ-5 אגורות לדף ועד ל-10 אגורות לדף.
  • אך אם בחרתם מדפסת לייזר/ מדפסת משולבת צבע תאלצו להיפרד ממינימום 40 אגורות לדף ועד ל- 80 אגורות לדף.

לסיכום, בעת הזמנת שירותי השכרת מדפסות ערכו חישוב אילו שירותים אתם זקוקים בבית העסק שלכם, האם משתלם להשכיר מדפסת בליסינג או להשכיר מדפסת לפי פעימות מונה.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים