סריקת שקופיות לעסקים

שירותי סריקה: הרבה יותר מצילום מסמכים

במקום קלסרים – תיקיות קבצים, במקום שידות ומדפים – כוננים ודיסקים ניידים. הגיע הזמן להיכנס אל העולם הדיגיטלי של שמירת מסמכים ולהביט קדימה בעסק שלכם.

אפשר לומר שזהו תהליך טבעי שעבר ועובר על עסקים רבים בישראל ובעולם. אנחנו לא באמת יכולים לנצח את הזמן ואת הקדמה ואין לנו אלא לקבל אותה, ולהיות חלק ממערכת של אמצעים שאם נודה על האמת, מקלה לנו על החיים ומשפרת את תפוקת העבודה שלנו.

מי צריך שירותי סריקה? סיפורים אמיתיים

מקרה אמיתי שקרה הוא של זוג צעיר מאזור השרון שפתח תיק לפני נישואין ברבנות בעירו, מכיוון שההורים של אחד מבני הזוג גרושים, היה צורך להציג את תעודת הנישואין המקורית שלהם. החיפוש כמובן נעשה באופן ידני על ידי הרב בארכיון רבנות העיר, עכשיו תארו לכם כמה פשוט היה התהליך לשני הצדדים אם התעודות היו סרוקות, מסודרות כרונולוגית ושמית. אדריכלים, סוכני ביטוח, רואי חשבון, עורכי דין ושלל מקצועות חופשיים בהם אנשים עוסקים ונותנים שירותים לאנשים אחרים וקשורים בשמירת מסמכים שהערך שלהם יישמר גם בעוד שנים רבות ואין לדעת אם מתישהו הלקוחות שלהם או הם בעצמם יצטרכו אותם.

יתרונות שירותי סריקה

מעבר לעובדה שאתם פשוט הופכים להיות למתקדמים, שירותי סריקה

  • חוסכים לכם מקום במשרד: אתם לא באמת מתכוונים לרכוש שידות ועוד שידות ומקומות אחסון במשרד כדי לאפסן את כל התיקיות שהצטברו אצלכם במשך שנים.
  • מאפשרים לכם גישה נוחה למסמכים ובעצם יצירת ארכיב דיגיטלי: גם אם לקוח שהיה בטיפולכם לפני שנים רבות, חוזר כדי להתייעץ או מתאר מקרה שקרה ללקוח אחר. בלחיצת כפתור אתם יכולים לשלוף את המידע.
  • מקנים לכם יכולות חיפוש מתקדמות באמצעות קבצים ממוחשבים המתויגים לפי בקשתכם: אתם מחליטים איך לשמור ולחפש, לפי תאריך, לפי שמות או גם וגם.
  • שומרים על המסמכים שלא יאבדו או יתבלו ככל שעובר הזמן: אתם לא באמת יכולים לשמור על דפים שלא יצהיבו או לשמור על תוכניות מדוייקות של תכנון בית (אם אתם אדריכלים) מפני דהייה או הצהבה.
be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים