שוב נתקעו דפים במדפסת?

המאמר באדיבות net print

לכולנו קורה מדי פעם שדווקא ברגע בו אנו צריכים להדפיס מסמך חשוב, חוזה עבודה, הזמנת עבודה חשובה או כל הדפסה אחרת, ובדיוק אז המדפסת מחליטה שלא לעשות את העבודה. מה עושים? מתקנים. הנה טיפים שיסייעו.

לנשום עמוק ולבדוק את המדפסת

ישנן מספר תקלות קלות שיכולות להתרחש ואותן ניתן לפתור בעצמכם, אז לפני שאתם מתרגזים, קחו נשימה עמוקה ובדקו האם קרה אחד מהמקרים הבאים, שהם פשוטים יחסית וניתנים לפתרון גם על ידי אלה שאינם מנוסים בתחום כמו:.

1. כאשר הדף לא נמשך אל המדפסת, דבר הנובע כנראה מגומיות מלוכלכות שיש לנקותן.

2. כאשר ההדפסה יוצאת מלוכלכת בעקבות פירורים של דיו או חומר אחר שאותם ניתן לנקות באמצעות מפוח אויר או מברשת צבע יבשה ולאחר מכן לעבור עם מטלית לחה.

3. כאשר המדפסת אינה סגורה כראוי ולכן אינה מבצעת הדפסה.

4. כאשר הדף נתקע ואז יש למשכו בחוזקה ולמצוא את מקור הבעיה שיכול להיות שוב גומיות מלוכלכות או שהדף הוכנס מקומט ואז נתקע. בעיות נוספות שיכולות להיות הן אי זיהוי ראש הדיו או הטונר אם אלה לא הוכנסו כראוי.

אם כל אלה אינם המקרה שלכם כדאי לחפש שירות של תיקון מדפסות לעסק בכדי שיבדוק את המדפסת הסוררת ויאתר את התקלה.

איך למצוא את הטכנאי המתאים

כמו כל איש מקצוע, כדאי לחפש תיקון מדפסות על סמך המלצות. נסו לחפש בקרב חבריכם ומכריכם מישהו שנזקק לשירות מסוג זה והיה מרוצה מאיש המקצוע שנתן את השירות. ייתכן ומדובר בטכנאי תיקון מדפסות ביתיות שגם נותן שירותיו למשרדים, וייתכן ומדובר בנציג של יצרן המדפסות.

אם לא איתרתם את בעל המקצוע על סמך המלצה, בדקו בלוחות האינטרנט המפרסמים בעלי מקצוע וחפשו בהם מתקן מדפסות. רצוי מאוד שהוא יהיה קרוב למקום מגוריכם ככל האפשר, במיוחד אם מדובר על הדפסה דחופה שאתם צריכים מעכשיו לעכשיו.

עם זאת, לא רק הזמינות חשובה- אם תמצאו מתקן פנוי אך כזה שאינו מנוסה במקצוע יתכן במקרה הטוב שלא יצליח לפתור את הבעיה ובמקרה הפחות טוב שיגרום נזק גדול יותר. לכן, בדקו מהו הניסיון שלו בתחום, היכנסו לאתר האינטרנט שלו אם ישנו וקראו מיהו וכמה שנים הוא עוסק בתחום.

תיקון מדפסת אינו שירות אמנם שאנו נזקקים לו לעיתים קרובות אך כאשר כבר קורה המצב בו המדפסת אינה מבצעת את מלאכתה, חשוב למצוא את האדם המתאים אשר גם לוקח מחיר סביר וגם מבצע עבודה טובה.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים