עבודת צוות

ארגון יום גיבוש לעובדים – זה לא חייב להיות כל כך מסובך

ההווי הקבוצתי והמשרדי הוא אחד הדברים החשובים בכל חברה, ואפשר אף לומר שהוא החשוב ביותר. מלבד האווירה הנעימה במשרד, חשוב מאד לשבור את השגרה מדי פעם, ולאפשר לעובדים להתאוורר ולהכיר אחד את השני מזוויות חדשות, גם מחוץ לכותלי המשרד! אז איך עושים זאת בלי לשבור את הראש? היכנו עבורכם כמה טיפים פשוטים ומועילים

בחרו את יום השיא המתאים לכם

קודם כל, מומלץ לארגן יותר מיום גיבוש אחד בשנה. נצלו אירועים מרכזיים, כמו חגים ומועדים, כדי לערוך חגיגיות משותפות, בערב או כשבירת שגרה באמצע יום עבודה. עקבו אחר מועדים עולמיים, כמו "יום התזונה הנכונה העולמי", כדי להפיג שעמום ושגרה, ולהכניס תוכן צבעוני ליומיום!

חשבו מה המטרה שלכם בארגון היום, וכך תוכלו ליצור פעילות גיבוש לעובדים המתאימה בצורה מדויקת לכם. אם ברצונכם ליצור אווירה קלילה ומהנה ולקרב בין כולם, שלבו בפעילות תחנות תחרותיות של שיתוף פעולה, אתגרים פיזיים המתאימים לכל רמה וחידות מלאות הומור! אם תרצו להביע פרגון ולומר תודה על העבודה הקשה, פנקו את העובדים בעיסוי היישר למשרד, או ביום ספא מפנק שמאפשר הזדמנות גם לארוחה משותפת.

גיחה לטבע

בכל פעילות שתבחרו, הקפידו לשים לב שהיא מתאימה לכל הגילאים ולכל רמות הכושר. טיול בטבע הוא אפשרות נפלאה לרגיעה ולניתוק מהשגרה, אך רצוי למצוא מסלול שדרגת הקושי שלו אינה גבוהה. מהנים במיוחד מסלולים שמשלבים אטרקציות מיוחדים, כמו מערה, מעיין או נקודת תצפית מרגשת, בהן תוכלו לעצור לנוח, לפרוש ארוחה קלה ולשחק משחקי גיבוש קלילים!

בנסיעה משותפת של קבוצת עובדים, גדולה כקטנה, חשוב לדאוג לכלל הפרטים הלוגיסטיים מראש ולנהוג באחריות. לא כל אזור מתאים לכל עונת שנה. בימים חמים מדי, לדוגמא, רצוי לטייל באזורים סגורים או במקומות בהם קיימים מקורות מים. חברת הפקה מקצועית תוכל לספק עבורכם רעיונות וטיפים ממומחים בנושא.

מומלץ לשלב במהלך יום הטיול סיורים באתרים עירוניים בקרבת מקום, או אטרקציות כמו שיט או טיול טרקטורונים. רצוי לבחור חברת אוטובוסים מהימנה שתוכל ללוות אתכם בבטחה לאורך היום. כדי להיות רגועים, מומלץ להיעזר במדריך מנוסה או בחברה המתמחה בימי גיבוש, שתתפור עבורכם את המסלול המושלם. חברה מקצועית תטפל גם בעיניי הביטוח, השמירה והעזרה הראשונה, ותדאג גם לארוחות קלות ולמים בכמות מספיקה, כך שאתם תוכלו להיות רגועים וליהנות יחד (גם לכם מגיע, לא?)

להשתטות כמו ילד

לפני היציאה לדרך, חשוב שתזכרו:

כדי לצחוק ולקרב בין אנשים לא חייבים ללכת רחוק, בכל מקום אפשר לייצר חוויה שוברת שגרה. תחרות היא תמיד הזדמנות להוציא את הילד שבכם ולחשוף צדדים חדשים, שלבו אותה בפעילות שלכם, והוסיפו חידות ובדיחות מתוך ההווי המשרדי. והכי חשוב – זכרו ליהנות!

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים