כיצד לבחור נכון חברת הובלות למשרד?

המאמר באדיבות: hhovalot

חברת הובלות שתיבחר להוביל את תכולת המשרד שלכם חייבת להיות אחראית ורצינית כדי הצורך, בכדי שהמעבר יעבור בשלום וכל תכולת המשרד תגיעו למקומה בשלמות. כך תבחרו נכונה.

כיצד לבחור חברת הובלות?

חברת הובלות יש לבחור בדקדוק. ראשית, כדאי מאוד לקבל חוות דעת של מכרים וקרובים אשר כבר עברו תהליך של מעבר משרד. שנית יש לבדוק את אמינותה של כל חברת הובלות שתרצו להעסיק, ולוודא שהיא ידועה במקצועיות ובעמידה בזמנים.

בדקו שחברת ההובלות מסוגלת לטפל בצרכים הספציפיים שלכם כגון: מיון ואריזה, העמסת פריטים שבירים, פריקה והרכבה של רהיטים ועוד.

כיצד תדעו שחברת ההובלות מסוגלת לבצע את ההובלה בהצלחה?

לאחר שאספתם המלצות ממספר עמיתים, כדאי שתוודאו שחברת ההובלות מעסיקה עובדים יעילים ואחראים, אשר יודעים כיצד לעשות את העבודה ללא נזקים מיותרים. בסופו של התהליך, המטרה היא לעבור את המעבר בשלום מבלי לפגוע בתכולת המשרד כלל. לכן, עובדי החברה חייבים להיות מקצועיים, מנוסים, אחראים ויעילים מאוד בעבודתם.

עמידה בזמנים – תנאי הכרחי להצלחת המעבר

כדאי לבדוק שחברת ההובלה מסוגלת להתחייב לעמידה בזמנים וזאת בכדי לצמצם את ההפרעה למהלך העבודה התקין. מומלץ לקבוע מנגנון פיצוי שיינתן לכם במידה וחברת ההובלות תחרוג מלוח הזמנים שנקבע. עם זאת, יש להתחשב במספר גורמים מעכבים כגון: אירוע ביטחוני היוצר עומסים בכבישים, תאונות הגורמים לחסימת דרכים וכן תנאי מזג האוויר שגם להם השפעה רבה על תנועת המובילים.

חברת הובלות צריכה להכיר את הדרכים מנקודה א' – המשרד הנוכחי, אל נקודה ב'- המשרד החדש. כדאי לבחון גם דרכים חלופיות ואמצעים לקיצור התהליך במקרה של עומס בכבישים. בדקו את מסלול הנסיעה קודם ליציאה לדרך ונסו לתאם שעת הובלה לשעות שלאחר העומס בכבישים. כלומר, לקבוע שההובלה תתבצע בין השעות 17:00 אחר הצהריים ואילך.

אל תתפשרו על בטיחות

וודאו שחברת ההובלות מסוגלת לספק משאית גדולה לשם העברת התכולה, ומיומנת בהורדת הציוד גם ממקומות מורכבים, כמו למשל קומות גבוהות בבניין, משרדים הממוקמים בבניין ללא מעלית או דרכי גישה צרות.

ערכו סקר שוק מקיף

לרוב נמליץ לכם לוותר על "שחייה ברשת" אבל במקרה הנוכחי, בו אתם נדרשים לבחור בחברת הובלה שתעביר את תכולת משרדכם בבטחה – מומלץ להאריך בחיפוש, לקרוא המלצות ולאסוף חוות דעת עד לקבלת תמונה מלאה.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים