פינוי תכולת מחסן

פינוי תכולת מחסן

לפעמים היום הזה מגיע מוקדם מן הצפוי, הסיבות לו הם שונות ומשונות ויכולות להיות החל  ממוות של בעלי הבית חלילה או לחילופין תינוק חדש במשפחה, הסיבות הם שונות ומשונות ורק דוחות או מקרבות את היום בו תצטרכו להתמודד עם פינוי המחסן בביתכם או בחצר. אנשים פרטיים ובעלי עסקים רבים, בעיקר מבוגרים, החיים בבתים פרטיים או עובדים באזורי תעשיה יכולים להגיע לרמות עצומות של תכולה, כאלו המצריכות התערבות חיצונית של בעלי מקצוע. לא די בפינוי אלא גם בהשלכת הפסולת במקומות המיועדים לכך למשל פסולת בניין ופסולת אורגנית אינם יכולים להיות מושלכים באותו אתר פסולת.

פינוי תכולת מחסן בבית פרטי

ברוב המקרים, מחסנים בבתים פרטיים יהיו חלק חיצוני מן הבית ואינם יפריעו בחיי היום יום של דרי הבית, דבר המביא את המשתמשים במחסן "לדחוף" עוד ועוד פריטים אל תוך המחסן. אנשים פרטיים בניגוד לבעלי עסקים, נוטים לאגור יותר פריטים מחשש שמא יצטרכו להשתמש בהם מתישהו, או אם אחד מבני המשפחה "ירצה", או סתם כי חבל לזרוק לפח, כך נוצר מצב לא שפוי של מחסן מלא בג'אנק ששוכב ומעלה אבק שנים רבות מבלי שבכלל יודעים על קיומו. פריטים כמו עגלה לתינוק משנות ה- 80 או מרסס הדברה עם משאבה משנות ה- 60 עוד בימים שהיו קוראים לזה "פליט" (fleat ). משפחות רבות מגיעות למצב בו אין זמן ויכולת לפנות את המחסן ונדרשות לפנות לאנשים שונים כגון "אלטאזכן"  שברוב המקרים הם אנשים מפוקפקים או תושבי השטחים שלא כדאי להכניס אותם לביתכם, היו המון מקרים שהגיעו לחדשות בהם פורצים השתמשו במידע המגיע מנושים כאלו ורוקנו את תכולת הבית למשפחות רבות. לכן עליכם להתקשר לחברה מקצועית בפינויי תכולה אשר בין היתר מתעסקת בפינוי מחסן.

פינוי תכולת מחסן בעסקים

מחסנים בעסקים דורשים התייחסות אחרת ממחסנים של בתים פרטיים, אופי העסק ומטרתו קובעים את תכולת המחסן ברוב המקרים. כלומר, בנגריה נמצא מחסן מלא בגזרי עץ ואולי ברזלים מפורזלים, אצל זגג קרוב לוודאי נמצא במחסן המון פריטי אלומיניום ישנים, במשרדים נמצא מחסנים עם פריטים מכל מיני סוגים, החל מניירות מדפסת ועד כיסאות ושידות, ישנם מקרים בהם עסקים נדרשים לפנות מחסן מסיבות של סגירה סופית של העסק ופינוי הנכס. מחסנים עסקיים קרוב לוודאי יהיו מחסנים גדולים יותר ממחסנים פרטיים. מבצע פינוי שכזה דורש תשומת לב רבה מבעל העסק ומן העובדים, דבר שעלול להוביל לפגיעה בעבודה השוטפת או להוצאה של כספים מיותרים ובעיקר זמן יקר עבור התהליך.

ניתן לומר כי ישנם מקרים בהם השימוש בשירותים חיצוניים לפינוי מחסן הם עדיפים וחוסכים זמן יקר, מאמץ וכסף. ישנם חברות רבות בשוק אשר נותנות שירותי פינוי אך רק חברות מקצועיות בתחום פינוי המחסנים יידעו לתת את המחיר והשירות הטובים ביותר.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים