מחסנים

למי יכול להתאים שירות מחסנים להשכרה

ברחבי מדינת ישראל קיימים כמה גופים או חברות שונות אשר מחזיקות בבעלותם שטחים המיועדים לאחסנה, בשטחים אלה יהיו לרוב מחסנים המיועדים להשכרה.

חברות אלו הם בדרך כלל חברות גדולות מאוד אשר יכולות להחזיק בבעלותם מרכזים לוגיסטיים ומרכזי אחסון גדולים. בשוק מצויים גם עסקים וחברות יותר קטנות, אשר מציעות מחסנים להשכרה עם משאבים מוגבלים לעומת החברות הגדולות.

לא לכל אחד מתאים לשכור מחסן, לפני שמחליטים האם כדאי או לא כדאי להשתמש בשירות של מחסנים להשכרה, חשוב להכיר מה כולל שירות כזה ולמי הוא יכול להתאים. כמו כן, חשוב להכיר מה ההבדלים בין מה שמציעות החברות הגדולות ולבין העסקים והחברות היותר קטנות.

חברה גדולה ובולטת בתחום היא החברה לנכסי קיסריה, אשר מספקת שירות מחסנים להשכרה בפארק התעשייה קיסריה, ומבצעת בניית מחסנים להשכרה בהתאמה אישית, לרוב לחברות גדולות אשר זקוקות לשטחי אחסון גדולים ומתקדמים.

למי יכול להתאים שירות מחסנים להשכרה
החברה לנכסי קיסריה: בניית מחסנים להשכרה בהתאמה אישית

מי צריך שירות השכרת מחסנים

  1. המגזר הפרטי: אנשים שנמצאים בתהליך מעבר דירה וזקוקים לפתרון של אחסון לתקופה מסוימת עד למעבר לדירה החדשה. משפחה אשר עוברת לחו"ל לכמה חודשים ורוצה לשמור את הריהוט והחפצים.
  2. המגזר העסקי: עסקים עם משרדים אשר מעדיפים לאחסן ציוד שאין בו שימוש שוטף במחסן חיצוני.
    עסקים כמו מסעדות או מפעלים, אשר משתמשים בחומרי גלם וצריכים פתרונות אחסון לציוד וחומרי גלים שונים, סחורה וכו'.

הבדלים בין סוגי שירות מחסנים להשכרה

שירות השכרת מחסנים משתנה בין מספקי השירות, מבחינת גודל המחסן, שירותי תמיכה, תחזוקה שוטפת, דרישות מיוחדות מותאמות ללקוח, נגישות נוחה לאזור המחסנים וכו'. ישנם מחסנים המוצעים להשכרה ברמה פחות טובה, לעומת מחסנים מתקדמים אשר יכולים לספק מענה לכל דרישות הלקוח המשכיר.

השכרת שטחי אחסון מתקדמים כמובן תתאים יותר למגזר העסקי, לחברות אשר זקוקות לשירותי אחסון כחלק מניהול העסק השוטף. כחלק מהשירות ניתן לבצע ללקוח התאמה אישית של סוג המחסן ועיצוב המחסן, אם זה מחסן לקירור, מחסן לריהוט וציוד וכו'.

מחסנים ברמה מתקדמת בנויים מחומר יותר טוב, עם עמידות לנזקי מזג אוויר, שריפה וכו'. ערך המוסף המגיע עם שירות ההשכרה המתקדמת כולל שמירה ואבטחה, מצלמות אבטחה ומערכת אזעקה על מנת למנוע מצב של ניסיון פריצות , גנבות והשחתה של רכוש הנמצא באחסון.

עסקים שצריכים שירותי אחסון ברמה גבוהה ואין באפשרותם לנהל מחסן מתקדם עם כל השירות הנלווה אליו, ימצאו בהשכרת מחסנים כפתרון יעיל שיכול לחסוך בעלויות לטווח הארוך.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים