הובלות משרדים – כל מה שצריך לדעת

מאת: מרכז ההובלות

עסקים רבים מתחילים לארוז את תכולת משרדם רגע אחרי שחתמו על החוזה למשרד חדש, מבלי לעצור לרגע ולתכנן את התהליך המורכב הזה לעומק.

למעשה, מומלץ להמתין עם איסוף הארגזים ועיטוף הציוד שלכם ולהתחיל דווקא מאיתור חברת הובלות שתעזור לכם לעבור את יום המעבר בצורה החלקה ביותר. אז איך עושים את זה נכון ואיך בוחרים את החברה המתאימה ביותר בשבילכם? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להיות ממוקדים.

יוצאים לסקר שוק

האינטרנט הוא אחד ממקורות המידע המשמעותיים ביותר העומדים לרשותכם, ומומלץ לכם בזאת להשתמש בו.

המלצותיהם של החברים ושל הקרובים שלכם הן חשובות וכדאי לכם להקשיב להן, אך חיפוש מידע נוסף באתרי האינטרנט וברשתות החברתיות יעזור לכם לקבל את התמונה המלאה על כל חברת הובלות שיכולה להתאים לכם, שכן אם האחיינית הסטודנטית שלכם השתמשה בחברת הובלות קטנה להעברת כמות ציוד קטנה יחסית, אין זה אומר שהחברה יכולה להתמודד עם הציוד הרב שצברתם אתם במהלך השנים האחרונות.

שקפו למובילים את התמונה המלאה לגבי הציוד שלכם ואם צריך – התחילו לספור כמה מוצרי חשמל ופריטי ריהוט כבדים יש לכם. עדיף גם להזמין את המובילים אליכם הביתה מבעוד מועד כדי שיראו במו עיניהם מה הם נדרשים להוביל, כך שיוכלו להגיע אל יום המעבר עם הציוד המתאים להעברת החפצים שלכם, וגם כדי למנוע עליות מחיר של הרגע האחרון "כי לא אמרת שיש לך מכונת כביסה ועל זה צריך לשלם יותר". ככל שתדייקו יותר בפרטים מראש כך תחסכו לעצמכם יותר הפתעות בהמשך.

שירותי אריזה ופירוק

אחד הדברים הנוספים שכדאי לכם לבדוק, הוא אילו שירותים מציעה חברת ההובלות שאיתה אתם מנהלים כרגע משא ומתן. יש מספיק אנשים שמודים שהם פשוט לא יודעים לארוז כמו שצריך, או שאין להם את הסבלנות הדרושה לשם כך, וחברה שתציע שירותי אריזה תועיל להם מאוד בחיסכון של זמן וכסף.

בנוסף, פריטי ריהוט רבים דורשים פירוק במשרד הנוכחי והרכבה מחודשת במשרד החדש, כמו שולחנות, ארונות משרדיים או אפילו לפעמים מיטה. אם תעשו זאת בעצמכם, ואין לכם את הניסיון הדרוש לשם כך, אתם עשויים לגרום נזק לריהוט.

חברת הובלות שמורכבת מצוות מיומן שיידע לתת שירותים משלימים כמו פירוק והרכבה, היא חברה שבהחלט יכולה להיות יעילה ומתאימה לכם הרבה יותר מחברה ששירותיה מוגבלים להובלות בלבד. חשבו היטב מה הצרכים שלכם ומה יוכל להקל עליכם, וככל שתקדימו לתכנן – כך תגדילו את הסיכויים שלכם להגיע ליום הגדול עם כמה שפחות לחץ.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים