5 טיפים להעברת משרד למקום חדש

מאת: א.גולדרייך ושות

העברת המשרד יכולה להיות תהליך מלחיץ למדי אם לא נערכים אליו כראוי

בדיוק כמו תהליך מעבר הדירה, גם העברה של משרד יכולה להיות תהליך מלחיץ ולא פשוט כלל וכלל, ודאי כאשר אנחנו אוחזים במשרה ניהולית כזו או אחרת ואחראים בפני עצמנו על איכותו של תהליך ההעברה. האתגר הקשור בהעברה של משרד הוא שבניגוד למעבר דירה, שבו צפוי והגיוני שייקח לנו כמה ימים להסתגל למצב החדש, הרי שבהעברה של משרד אין לנו את הפריווילגיה הזאת, והלקוחות והקולגות שלנו מצפים מאתנו להיות זמינים לעבודה איכותית מיד לאחר סיום תהליך המעבר. בהתחשב בכך, אנחנו צריכים להפוך את תהליך העברת המשרד לחלק ואיכותי ככל הניתן, וצירפנו כאן כמה טיפים שיסייעו לכם להפוך את התהליך הזה לפשוט ככל הניתן.

5 טיפים שיכולים לעזור לכם להעביר את המשרד בצורה חלקה ופשוטה

להתחיל מוקדם – כשאנחנו מסמנים יום או כמה ימים לתהליך הובלת משרדים, אסור לנו לחשוב שנוכל לבצע את כל ההעברה בצורה איכותית ביום אחד. אנחנו צריכים להתחיל מוקדם, והכוונה היא לחשוב על הדברים אותם ניתן להעביר מבעוד מועד ושאין לנו שימוש יום יומי בהם (כמו ארכיון, לדוגמה) – ואת הדברים האלה לארוז ולהעביר בכוחות עצמנו כבר כמה ימים ושבועות לפני המעבר, ולחסוך בכך כאב ראש ליום המעבר.

לחשוב על מה לא עובר – תהליך העברת הדירה הוא גם ההזדמנות שלנו להיפרד מכל הדברים בהם אין לנו באמת צורך ושמעמיסים על המשרד שלנו – דברים מהם אנחנו לא נפטרים בשגרת היום יום שלנו מכוח ההרגל, אך בתהליך המעבר ודאי שעלינו לעשות כן.

לחשוב על שדרוג – העברת המשרד יכולה להיות תירוץ מעולה עבורנו לחשוב על הדברים אותם הגיע הזמן לשדרג במשרד שלנו – בין אם מדובר במחשבים, בין אם בארון מיושן שראוי שנחליף באחד חדש, בשולחן עבודה או דווקא במרכיבי מטבחון שונים שניתן לשדרג לטובת איכות החיים במשרד שלנו.

לנתח מה נחוץ לנו – הדבר החשוב ביותר לפני המעבר הוא לנתח במדויק את הצורך שלנו בתהליך המעבר – מבחינת כמות ארגזים, כמות מובילים, היקף עבודה, פירוק ושירותי נגרייה שונים, שירותי חשמל וטכנאים אחרים וכדומה. רק כאשר אנחנו מנתחים את הכל ודואגים שהכל יתרחש יחד, נוכל להתחיל את העבודה במשרד החדש בצורה מהירה וחלקה.

לפנות למקצוענים בתחום – בדיוק כמו שהנתבע בבית המשפט פונה לעורך הדין ושהחולה פונה לרופא, גם העובר צריך לפנות למוביל, מתוך הבנה שהעברה של מוסד בקנה מידה של משרד היא לא העברה שנוכל לבצע בכוחות עצמנו.

הובלה היא מקצוע – וכל עוד זה לא המקצוע שלכם, תפנו למקצוענים

אסור להתפשר על איכותו של תהליך המעבר אם אתם מעוניינים ליצור את סביבת העבודה האיכותית ביותר כבר עם סיומו של המעבר, בלי כאבי ראש של קשיי הסתגלות למשרד החדש. לשם כך – חפשו את שירות ההובלות המוביל והאיכותי עבורכם.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים