6 גישות לא שגרתיות שיסייעו לכם להיות יותר פרודוקטיביים

אני קצת אובססי בנוגע לפרודוקטיביות שלי. כסופר, אני כל הזמן מנסה לשנות את השגרה שלי ולהכניס קצת יותר עבודה בתקופת זמן קצרה, או לפחות בין שעות העבודה (8 בבוקר ועד 17 אחר הצהריים) ועדיין לשמור על רמה גבוהה של איכות.

במהלך השנים, ניסיתי כמה גישות לא שגרתיות כדי לשפר את התוצאות שלי. הנה מה שלמדתי.

1. שנו משרדים באופן קבוע

אוקיי, זה אומנם נחשב למשהו יוקרתי, אבל זה לא כל כך יקר כמו שזה נשמע. רובנו יוצאים להפסקה מהמשרד מדי פעם.

אני מעריץ גדול של כתב הנסיעות פול תרו, שהסביר כיצד ביקור במקומות חדשים מאתגר את החשיבה שלנו.

אני לקחתי את הרעיון שלו לאקסטרים. לפעמים, אני מחליף משרדים, אני עובד במשך כמה ימים במשרד אחד ואז אורז את הלפטופ שלי ועובר למשרד אחר (לעיתים, אני אפילו משכיר משרד בעיר). העבודה שלי מקבלת דחיפה מהירה מהשינוי בנוף.

2. אל תחמיאו למישהו שעשה עבודה גרועה

ככל הנראה, אם נסתמך על בסיס המיילים והתגובות שקיבלתי בטוויטר, לא כולם מסכימים איתי על הגישה הזאת.

פרסמתי בעבר ברשתות החברתיות שזה לא התפקיד שלכם לפצות מישהו אחר שעשה עבודה גרועה. כל מי שנמצא בתפקיד מנהיגות מרגיש מחויב לכפר על טעויות העובדים, ואני מודה שלפעמים זה מוצדק.

הפרודוקטיביות שלכם סובלת כשאתם חושבים שהתפקיד שלכם זה לפצות על חוסר יעילותם של אחרים. אולי מרגרט מהנהלת חשבונות רק צריכה לסיים את הדו"ח בעצמה ללא עזרתכם.

3. חסמו את כל הסחות הדעת

כמו אצן שלפעמים צריך לרוץ לפני שאר הרצים, הפרודוקטיביות שלכם תהנה מבידוד קיצוני. הגבירו את הווליום באוזניות היקרות שלכם ופשוט תתנתקו לחלוטין. אתם יכולים גם לחפש פינה אפשהו בבניין ולעבוד בעצמכם.

תקחו את הצעדים הנוספים ותסגרו את הטלפון ותיבת הג'מייל שלכם. לפעמים מרתון עם עצמכם עשוי לעזור לכם לבצע יותר עבודה ממה שאתם עושים בד"כ במסגרת קבוצתית.

4. מצאו את המוזיקה הנכונה

אם מדברים על התנתקות: אני מעריץ גדול של שימוש במוזיקה ככלי לעידוד פרודוקטיביות. זה יותר מלשמוע רוק כבד כדי להתעורר. אני כותב את המאמר הזה תוך הקשבה ללהקה שנקראת Wye Oak, הם להקת המנגנת מוזיקה אלקטרונית אינדית עם תופים ושירה חלומיים. לפעמים, אני מוצא אמנים חדשים כמו Atoms For Peace ומקשיב לאלבום המלא שלהם כדי לעודד פרודוקטיביות (לפחות למשך 45 דקות).

5. רכשו לפטופ חדש

חשבתם שהטכנולוגיה לא יכולה לעזור לכם להיות יותר פרודוקטיביים? ישנם כמה אנשים שיטענו שהטכנולוגיה למעשה מסיחה את דעתנו וגורמת לנו להיות פחות פרודוקטיביים. ככל הנראה, הם לא השתמשו בלפטופים החדשים של HP. בדגמים חדשים תוכלו לראות שהמערכת והשרתים שלכם עובדים בצורה מהירה.

6. קחו הפסקה ארוכה

הנה הגישה הכי לא שגרתית מכולם, שנראית לעיתים לא פרודוקטיבית. לקיחת הפסקה היא דרך מוכחת להגברת היעילות שלכם. הפסקה ארוכה יכולה להיות דרך טובה יותר. לקחתי הפסקה של 4 שעות באמצע היום כדי לקרוא עיתון ולבלות קצת זמן עם אשתי. לאחר הפסקה ארוכה, הצלחתי לגייס את האנרגיה ולהעלות את רמת הפרודוקטיביות שלי.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים