מימון לעסקים

פתרונות צ'קים ומימון לעסקים – מה הם כוללים ולמי מיועדים?

אנשי עסקים רבים נקלעים למצבים שוני שבהם נחוץ להם כסף מזומן מיד וללא שהיות, והם לא יכולים לקבל זאת מכמה סיבות, גם אם יש להם עסקים חיים ופועלים היטב. אבל גם אם מדובר באנשי עסקים שרוצים להקים עסק, על אחת כמה וכמה שיש להם מצוקת תזרים מזומנים כאשר אין להם רצון להוסיף לעצמם עול הלוואות שונות מהבנקים או להגדיל את מסגרת האשראי שלהם בריבית מאוד גבוהה. תמיד אפשר לפנות לבנקים, לחברות האשראי או הביטוח כדי לקבל הלוואות.

במקרים כאלה תמיד יש חלופות חוקיות ונכונות לקבל פתרונות מימון וצ'קים שיכולים לסייע להם בהגדלת תזרים המזומנים בכל עת שהיא. כאשר פונים למקומות כאלה יש לדעת שהם יכולים להוות חלופות טובות לא פחות לאפשרויות המוכרות.

פתרונות מימון מוכרים וקונבנציונליים

יזמות עסקית כרוכה תמיד במשברים ובאי יציבות לפעמים, אפילו סיכונים. כדי להקים עסק או כדי לגשר על פער שבין מסירת סחורה לבין קבלת התשלום עליה כדי לשלם לספקים שלכם הקופה שלכם צריכה להיות עם תזרים נזיל בכל עת.

לא בכל עסק זה אפשרי משום שיש לקוחות שמתחייבים באמצעות צ'קים דחויים לכמה וכמה חודשים ואי אפשר לזרז את מועד הפירעון. לא תמיד אתם רוצים גם לעשות את זה משום שאתם רוצים לשמר לקוחות אלה אצלכם.

אתם מוכנים ללכת לקראתם אבל אתם חייבים את המזומן אצלכם. הלוואה בבנקים אפשרית למי שהעסק שלו נחשב אין ויציב ויש לו שם טוב והיסטוריה של שיתוף פעולה מוצלח, כך שהלוואה כזאת לא תינתן לו בריבית גבוהה. חברת האשראי כנ"ל, אולם לא תיתן לכם הלוואה בריבית נמוכה אם אתם חדשים בעסקים או שיש לכם עסק לא יציב שדווקא אותו אתם רוצים להציל.

חברות מימון אחרות לכל מי שמחפש פתרונות מימון וצ'קים

אם אתם רוצים לקבל תזרים מזומנים יציב ולא לדאוג יותר למועד פירעון הצ'קים שקיבלתם לקוחות, לדעת שתמיד תוכלו לשלם לספקים שלכם, לרשויות המס ולגופים אחרים על השירותים שקיבלתם מהם, יש גם דרכים אחרות זמינות יותר לכך, ואתם מוזמנים לבדוק אותן.

חברות ניכיון צ'קים, לדוגמה, הן חברות שמקבלות מכם את הצ'קים שאתם מקבלים מלקוחות ומקורות שונים, גובים עליהם עמלה מסוימת ולעתים גם ריבית, תלוי במועד הפירעון, ובתמורה משלמים לכם מזומן במקום, מבלי לחכות. אמנם תעברו בדיקת איתנות פיננסית והלקוחות שמסרו את הצ'קים גם הם ייבחנו אצל מומחי החברה, אבל ההליך החוקי הזה מקובל ופופולרי היום מאוד אצל בעלי עסקים שיודעים שזהו לפעמים המוצא היחיד להימנע מתשלום עמלות גבוהות בהרבה וריבית גדולה יותר בבנקים ובחברות האשראי.

כמו כן, זכרו שמדובר בפתרונות מימו וצ'קים שאינם גוררים מגבלות נוספות בחשבון שלכם כתוצאה מכך, כך שכולם מרוויחים מנוהל זה.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים