כיצד לבחור מלגזה איכותית?

המאמר באדיבות: material.co.il

המלגזה היא כלי שיכול לעזור לנו במקרים רבים מאד – לסידור של מחסן, לאיסוף תבואה בשטח, להובלת חומרי בניה, ולעוד שפע של שימושים שונים. עם זאת, הדבר יהיה יעיל באמת, אך ורק במידה ונדע לבחור את הדגם המתאים. הנה כלים שיסייעו בבחירה.

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

המלגזות שונות מאד אחת מהשנייה ומעבר לכך שכולן יכולות להרים ולשנע מוצרים – יש ביניהן שפע של הבדלים שחשוב לעמוד עליהם. אם כך, איך אתם תוכלו לבחור במלגזה איכותית שבאמת תהיה לכם לעזר? הנה מספר דרכים למפות את הצרכים טרם בחירת המלגזה.

היכן המלגזה תעבוד?

הצעד הראשון לבחירת מלגזה, צריך לעבור בשאלה היכן המלגזה הזו תעבוד. האם המלגזה משמשת אתכם לאתרי בניה או לשטחים חקלאיים? אם כך, מלגזות הדיזל יהיו יעילות יותר. האם המלגזה תשמש אתכם בשטחים סגורים כמו מפעלים, מרכזים מסחריים וכיו"ב? כמובן שעבור מקרה כזה, המלגזה החשמלית תהיה בחירה טובה יותר. כך כבר אפשר לעשות הפרדה בין שני הסוגים המרכזיים של המלגזות.

כושר הרמה

זה עוד קריטריון חשוב מאד. לכל מלגזה יש כושר הרמה מקסימלי משלה. מצד אחד, אתם לא תרצו לבחור במלגזה שכושר ההרמה שלה לא מתאים למוצרים שתרצו לשאת באמצעותה. מהצד השני, אין טעם לקנות לחינם מלגזות עם כושר הרמה גבוה במיוחד, שלא תנצלו אותו כלל. כדאי אם כן קודם כל למפות את משקלי המוצרים ואת הצרכים שלכם – ואז לבחור במידת המשקל המתאימה של המלגזה.

שימו לב לגובה

ברמה הבסיסית, המלגזות מסוגלות להרים את המוצרים לכמה סנטימטרים מעל הקרקע לטובת שינוע. עם זאת, ניתן לבחור גם מלגזה עם יכולות משמעותיות של הרמה לגובה. המלגזות הללו למשל, יעילות מאד לסידור של מחסנים – אך כמובן שלא בכל מקום יש בהן בהכרח צורך. גם כאן כאמור, אתם פשוט צריכים לבחור לפי הצרכים שלכם.

דגש אחרון וחשוב

לסיום, לא משנה אילו מהמלגזות אתם תבחרו בסופו של יום, יש כמה דברים שתמיד כדאי להקפיד עליהם: שהמלגזות מגיעות יחד עם תעודת אחריות, במידה והן יד שניה שהן עברו טסט בשנה האחרונה, ושיש להן כמובן תקן ישראלי הולם.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים