פרגולה לחורף

החיים יפים יותר כשיש לך פרגולה

ישראל היא מדינה שטופת שמש במשך רוב ימות השנה. הקיץ הישראלי חם ולח, אבל גם באביב, בסתיו ואפילו בחורף אתם יכולים להיחשף לימים רבים שבהם השמש הינה חזקה ויוקדת. לכן, יש צורך לחפש פתרונות הגנה מהשמש: זה בהחלט לא נעים לשהות זמן ארוך מדי מתחת לקרני שמש לוהטות שהחשיפה הממושכת אליהן אף מסוכנת מבחינה בריאותית. הקמת פרגולה היא אחד הפתרונות הפופולאריים והמקובלים ואתם יכולים להתקין אותה בחצרות, על מרפסות, גגות ובעוד מקומות חשופים שנמצאים ברשותכם. לפרגולה יתרון חשוב נוסף בגלל שהיא משדרגת במידה רבה את מראה האתר שבו היא מותקנת, בתנאי, כמובן, שבוחרים פרגולה נאה שתשתלב היטב בנוף הסביבתי שבו אתם חיים.

סוגי פרגולות

ישנם סוגים שונים של פרגולות והן מיוצרות מחומרים שונים. פרגולות פופולריות הן פרגולות מעץ לסוגיו שיכול להגיע במגוון עיצובים, צורות וצבעים. יש גם כאלו שמיוצרות מחומרים אחרים דוגמת מתכת לסוגיה (אלומיניום וברזל). פרגולות מעץ מוצעות בגדלים שונים וניתן להתאימן לשטח המקום שבו הן אמורות להיות מותקנות. הן עמידות לגשם וללחות בגלל העיבוד שלהן שכולל צביעה מיוחדת. החיפוי העליון יכול להיות באמצעות סרגלי הצללה, רשתות עץ, סוגי במבוק וזרדים ועוד. כל צורת הצללה כזו תותאם לפרגולה ותשתלב עמה בצורה מושלמת.

פרגולה מושלמת לקיץ עם התאמה לחורף

תוכלו לקבל פרגולה שאטומה בצורה מוחלטת לגשם עם קרוי בלוחות סנטף, פוליגל, פולי קרבונט, שינגלס ואפילו זכוכית, ובכך ליצור חלל שיתאים לימי חורף רטובים. קיימות פרגולות שניתן לסגור אותן הרמטית מכל הכיוונים באמצעות אלומיניום, זכוכית ועץ וליצור מקום אינטימי לימי החורף, כך שהניצול שלהן יהיה לאורך כל ימות השנה. פרגולות עץ משתלבות היטב בתוך כל חלל. בגינה פורחת, על שפת בריכה, מעל דק, על משטח אבן שמוקף במשטחי דשא ועוד. גם פרגולות על גגות ומרפסות שמש יכולות להוות חלק ממכלול שלם של אביזרי פינוק כמו: ג'קוזי, בריכה קטנה, רהיטי שיזוף וחצר, מתקן גריל ועוד. במקרים אלה, המשפט: "החיים יפים יותר כשיש לך פרגולה" מעולם לא היה נכון יותר.

בניית פרגולה על ידי מומחים

בניית פרגולה אמורה להתבצע על ידי מומחים מקצועיים לנושא בגלל הצורך בבנייה בטיחותית ואיכותית. ניתן להוסיף לכל פרגולה מתקני תלייה לעציצים, ווים נוספים לתליית חפצי נוי, וכן אביזרי תאורה שיתחברו לרשת החשמל של הבית בצורה בטיחותית. כך ניתן ליצור מקום אינטימי נוסף מחוץ לבית אשר ינוצל לאירוח, למנוחה, להעברת שעות קריאה, למשחקים ולאפשרויות נעימות נוספות. אנשים אוהבים להשקיע בביתם, שלמעשה מהווה עוגן חשוב בחייהם. פרגולה נאה אכן משדרגת את החיים בבית ומוסיפה רבות להווי הבית המשפחתי. אחת ההכנות החשובות לקיץ אמורה להיעשות על ידי בניית פרגולה מתאימה ויפה. מומלץ לכם להזמין שירות של מומחים לנושא לצורך ייעוץ ותכנון, וכמובן, להקמת הפרגולה עצמה.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים