פתרונות הדפסה חדשניים

המאמר באדיבות: דפוס דיזנגוף

בית דפוס נדרש להציע פתרונות חדשניים על מנת לאפשר ללקוחות לחסוך בהוצאות. פתרונות מן הסוג הזה מבוססים על אמצעי טכנולוגיה מתקדמים, שיטות הדפסה מיוחדות וכמובן התאמה לסטנדרטים המקובלים של המאה ה-21

חדשנות היא ערך עליון בתחום הדפוס

ללא חדשנות לא ניתן להמשיך להציע פתרונות הדפסה אטרקטיביים עבור הלקוחות. המטרה העיקרית של אימוץ שיטות דפוס מתקדמות היא לעזור ללקוחות לחסוך בהוצאות.

שיטות מן הסוג הזה מצמצמות את השימוש בחומרי גלם יקרים, מאפשרות עמידה בלוח זמנים וגם מונעות זיהום סביבתי. כל בית דפוס נדרש להציע מגוון רחב של פתרונות חדשניים עבור הלקוח ועליו להישאר עם אצבע על הדופק. הנה כמה חידושים שניתן לשלב כבר היום בפרויקטים בתחום הדפוס:

הדפסה דיגיטלית

הדוגמא הטובה ביותר להטמעה מהירה של פתרונות חדשניים היא הדפסה דיגיטלית. זו שיטה בה מדפיסים ישירות מקובץ או תמונה דיגיטליים. את ההדפסה ניתן לבצע ממחשבים, מצלמות דיגיטליות ומקורות נוספים. ההדפסה עצמה מתבצעת עם מדפסת לייזר או מדפסת הזרקת דיו. הדפסה דיגיטלית כוללת שימוש בפורמט רחב והיא מיועדת בין היתר עבור קנבס אמנותי, טקסט מבריק ואפילו ויניל.

סוגי דיו

אי אפשר לדבר על פתרונות הדפסה במאה ה-21 מבלי להזכיר את סוגי הדיו החדשים. היום כבר לא מסתפקים בדיו מסורתי, אלא מחפשים פתרונות בהתאמה ספציפית למדפסת המותקנת ולאפליקציות ההדפסה המתוחכמות. ההבדלים בין סוגי הדיו נובעים מסביבת החומר בו מצוי הצבע. לכן אפשר לראות גם בעין בלתי מזוינת את המאפיינים השונים של דיו מבוסס מים, דיו מבוסס ממסים אורגניים, דיו UV, דיו מבוסס שמן ודיו לטקס.

מדפסות משולבות

פתרונות הדפסה חדשניים יכולים להיות מיושמים גם בתוך בתי עסק. במקום לפנות לבית דפוס על מנת לבצע פרויקטים קטנים ומהירים, ניתן לרכוש מדפסות משולבות. אלו מכונות המאפשרות לא רק הדפסה אלא גם צילום, סריקה ומשלוח פקסים. מדפסות משולבות מתאימות לעסקים קטנים ובינוניים והוצאות התחזוקה שלהן נקבעות לפי כמות ההדפסות, הצילומים והפקסים המופקים מדי יום.

הדור הבא של הפקות בית דפוס

הניסיון והכלים העומדים לרשות בית דפוס מאפשרים לו להציע הפקות מדויקות עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. אפשר היום להפיק בתוך שעות ספורות כמויות גדולות של כרטיסי ביקור, פולדרים, פרוספקטים או חוברות ופליירים.

פתרונות הדפוס החדשניים מיועדים גם עבור הזמנות לאירועים ופתרונות כריכה. השאיפה היא ליישם את הדור הבא של ההפקות על גבי ציוד חדיש ומתקדם. כך ניתן להבטיח את יעילותם של מוצרי ההדפסה ולספק מענה מקיף לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.

פתרונות הדפסה חדשניים מתאפיינים בדינאמיות וגמישות. אם בעבר לא ניתן היה לבצע שינויים לאחר הדפסה של פרויקטים מסוימים, הרי שכיום גולת הכותרת היא מודולאריות. הלקוח מעורב בכל שלבי ההפקה והוא יכול להחליט בעצמו כיצד לעצב את הדף או את המוצר הסופי.

השינויים מתבצעים על בסיס תוכנות גרפיות ובמגוון רחב של אפשרויות. ניתן לשנות את הצבע המקורי של תמונות, לשלב בין אלמנטים גרפיים וטקסקטואליים וגם להשתמש במוצרי דפוס לצרכי פרסום, שיווק, יחסי ציבור והנעה לפעולה.

עסק שמצליח להגיע לרשת הדפסה המותאמת לצרכיו נהנה מיתרונות רבים. ההתקדמות הטכנולוגית עוזרת לעסק לנהל את כמויות ההדפסה, לעקוב אחר ביצועים ולצמצם הוצאות תפעוליות. עם זאת, לא כדאי לוותר על שירותי בית דפוס. אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום הדפוס בכל מקרה של התלבטות ולשמוע על פתרונות נוספים, הצעות מחיר ופרויקטים מיוחדים.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים