ריהוט משרדי מיוחד

רהיטים מיוחדים למשרד

מאמר באדיבות MENZZO

אמנם חשובה לכולנו הנוחיות והפרקטיות של כל אביזר משרדי שאנו קונים, אך היום חשובה לא פחות המקוריות והייחודיות שלו. קראו את המדריך לבחירת רהיט ייחודי למשרד.

רהיט היום יכול להוות מלבד מקום להניח עליו חפצים גם חפץ דקורטיבי אשר מוסיף אווירה מיוחדת בהתאם לסגנון שלו.

לא בכל רשת של ריהוט משרדי ניתן למצוא רהיטים מיוחדים, צריך להרחיק מעט ולנדוד, אך למזלנו מספיק היום שיטוט ברחבי הרשת לפחות על מנת לקבל רעיונות לריהוט המתאים לכם, שיביא את המקוריות אותה חיפשתם. הנה כמה סוגים של רהיטים מיוחדים שניתן למצוא:

שלושה שולחנות בשולחן אחד

אחת הדרכים לשלב בין יופי לפרקטיות וחיסכון במקום היא יצירת שולחן הבנוי ממספר יחידות בגבהים שונים אשר משתלבות זו בזו. צורת השולחן יכולה להיות עגולה או מרובעת והוא יכול להיות עשוי מחומרים שונים כמו עץ או זכוכית וצבוע בצבעים שונים.

השילוב יוצר משחק צבעים, גדלים וצורות ומהווה מוקד אשר ימשוך את עיניו של הנכנס למשרדכם. סוג שולחן נוסף הוא כזה בו מדובר בשלושה שולחנות נפרדים ולא מחוברים כשהשולחנות הקטנים נכנסים תחת השולחן הגדול. כך, מקבלים שלושה שולחנות שיכולים לשמש למטרות שונות.

שולחן או גוף תאורה?

סוג מעניין של שולחן אשר הופך לדקורטיבי במיוחד ומוסיף למשרד יוקרה ויופי הוא שולחן עם תאורה פנימית. מדובר על שולחן בעל רגלי עץ או מתכת ופלטת זכוכית שתחתיה גופי תאורה המאירים בשלל צבעים. כך הופך השולחן למוסיף אור, צבע והוא יוצר אוירה מיוחדת ויכול לשמש כשולחן עמדת המתנה המשרה רוגע וסבלנות.

שולחנות עם מגירה פנימית

שולחנות אלה מהווים מקום להנחת חפצי נוי וחפצי אמנות קטנים אשר ללא ספק יוצרים עניין ומוסיפים יופי. בשולחנות אלה תחת פלטת הזכוכית ישנה מגירה פנימית המחולקת לתאים בהם ניתן להניח את החפצים השונים אשר נשקפים דרך הזכוכית.

ניתן להחליף את החפצים מדי פעם. אלו יכולות להיות אבני חן ושלל חפצי אמנות מעניינים. כך מהווה השולחן כמקום אחסון לכל אותם חפצים שלא תמיד נמצא להם מקום וגם מעשיר את החדר ומוסיף לו צבע.

איך השולחן מסתובב לו…

אפשרות נוספת היא רכישת שולחן מסתובב- שולחן עגול שניתן לסובב אותו באופן חופשי. הדבר נוח אם אוכלים על השולחן מדי פעם, וכך גם נוצר תחכום ועניין.

ניתן למצוא היום רהיטים מיוחדים ומקוריים עד כי קשה כבר לדעת האם מדובר על רהיט, גוף תאורה או יצירת אמנות. אולי בעצם אותם שולחנות עונים על שלוש ההגדרות…

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים