כל מה שחשוב לדעת כל ביטוח גני ילדים

באדיבות: עידן אל גני – ציוד לגני ילדים

אנשי מקצוע שונים נוהגים לרכוש ביטוחים מקצועיים, ובצדק. במקרים מסוימים, כמו בקרב גני ילדים ואצל גננות, למשל, יש חשיבות עוד יותר גדולה לרכישה של ביטוח. ביטוח גני ילדים כולל כמה אפשרויות, שאת כולן מומלץ להכיר ולקחת בחשבון.

מבטחים את המבנה

בהמשך הסקירה נדבר על החשיבות של רכישת ביטוח שמספק כיסוי לציוד מגוון שמשמש גני ילדים. אך לפני שנדבר על המשמעות של היבט זה והקשר של הביטוח לבין ספק ציוד לגני ילדים, ראוי להתחיל עם ביטוח המבנה של הגן.

כל מבנה, ויהיה זה מבנה למגורים, מבנה עסקי או כאמור מבנה של גן ילדים, הוא נכס יקר ערך. במידה והמבנה של הגן הינו בבעלות הגננת, הרי שעליה מוטלת החובה לרכוש ביטוח אם ברצונה להגן על עצמה מפני נזקי כספי של ממש במקרה של פריצה, שריפה, נזקים של הצפות וכדומה.

כמובן, גם כאשר מדובר במבנה שמוחזק בשכירות יש משמעות לביטוח מבנה, אלא שהטיפול בעניין כבר מונח על כתפי בעל הנכס עצמו. במקרה זה, הגננת צריכה לבטח עבור עצמה את התכולה והציוד שמצאים בבעלותה.

מבטחים את הציוד

בכל גן ילדים, בכל פעוטון ולמעשה בכל מוסד חינוכי או טיפולי, קיימים פריטים שונים של ציוד ורכוש. ציוד לגני ילדים צריך להיבחר בקפידה כך שיתאים לתכליתו בצורה ראויה וגם בטוחה. לכן, קיימת חשיבות עליונה לקשר עם ספק ציוד לגני ילדים שניתן לסמוך עליו לא רק בהקשר למחירים הוגנים אלא גם בהקשר לאיכות הציוד וטיבו.

מכיוון שנושא המאמר הנוכחי הוא ביטוח, אנו ממליצים לשים לב לכיסוי ביטוחי מתאים גם בהקשר של פריטי הציוד החשובים ולא פעם גם היקרים. במילים אחרות, כאשר אתם בוחרים ספק ציוד לגני ילדים, חשוב מאוד לוודא כי ניתן לבטח את הציוד שלו.

כדאי לשים לב שגם הציוד עצמו מבוטח אך חשוב לשים לב גם לכיסוי ביטוחי גם בהקשר של נזקים לצד ג'. נזקים כאלה יכולים להתרחש עקב שימוש בציוד, בשל תאונה, טיפול לא נכון ועוד.

מבטחים את הבריאות

בהקשר של ביטוח לגני ילדים, יש כיסויים נוספים, מלבד כיסוי לנזקים במבנה, בתכולה ובציוד. סוגים נוספים של פוליסות נועדו לספק מענה מתאים לאפשרות של פגיעה ונזק בריאותי וגופני. ביטוחים של בריאות בפעילות של גן ילדים ממוצע חייבים להיות מכמה סוגים.

ראשית, חייבים לרכוש ביטוח לנזקים של צד ג', שמבטיחים כיסוי במקרה שאחד הילדים או יותר מאחד נפגעים וזקוקים לטיפול. בנוסף, כדאי גם לרכוש ביטוח בריאות וביטוח אובדן כושר עבודה עבור הצוות המקצועי. ביטוח כזה מסייע כאשר סובלים ממחלה זמנית ארוכה או כאשר חלילה נוצרת פגיעה שמונעת אפשרות של חזרה לעבודה לזמן ארוך או לצמיתות.

לסיכום, ביטוח גני ילדים כולל היבטים של שמירה על ציוד ורכוש לצד היבטים של פיצוי כספי במקרה של פגיעת גוף.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים