וילונות למשרדים

ההבדל נמצא בפרטים הקטנים

עיצוב פנים היא תורה שלמה המורכבת מסגנונות רבים וגישות שונות. עיצוב פנים משרדי הוא תחום מורכב אף יותר משום שמתנגשים בו שני רצונות, האחד הוא הרצון למשרד יפה ומרשים ויזואלית והשני הוא הרצון למשרד יעיל ונוח עבור אלו העובדים בו.

אם המשרד שלכם מונה 3 אנשים ומכונת אספרסו אז כנראה שהכתבה הבאה לא תדבר אליכם, אבל אם אתם בעליו של משרד בהתהוות ויש לכם כמה וכמה עובדים ובנוסף אתם גם עוסקים בקשר עם לקוחות חיצוניים, אין לכם מנוס מלהשתמש בשירותי עיצוב פנים. למה? כי ההבדל בפרטים הקטנים.

אם אין לכם נוף מקומה 34 ומעלה במרכז תל אביב הפונה אל הים, אתם חייבים וילונות למשרד. וילונות הם פריט המעניק:

  • פרטיות לעובדים
  • מאפשר להם להחליט האם הם מעוניינים בשמש או באור המשרד
  • מונעים הסחות דעת מבחוץ לעיתים

בנוסף וילונות במשרד מתפקדים כפריט עיצובי לכל דבר ועניין, כיום ישנם שלל עיצובי וילונות למשרד המתאימים לכל קו עיצובי שתבחרו.

טיפים לעיצוב יעיל

חשוב להתחיל עם צבע נושא למשרד, אם ניקח לדוגמה את חברות הסלולר תמיד ישנו צבע מוביל במרכזי השירות שלהם כמו גם במשרדי החברה. צבע אמור להיות תואם למותג כמובן ו/או ל"רוח החברה" כפי שהמעצב רואה לנכון, מה הכוונה? חברה שעוסקת במוצרי קמפיינג תשלב במשרדיה אלמנטים של טבע ואדמה (צבעי ירוק, חום וכדומה). צבע גם יוצר אסוציאציות אצל אנשים ועובדים גם לאחר השהות במשרד וגורם לו להיות זכיר, אם לטובה או לרעה זה כבר תלוי בכם ובשירות שתתנו.

 

למה לעבוד עם מעצב?

מעצבי פנים יכולים לגרום למחשבות שלכם להיות מוחשיים, החל מבחירת הצבע לקירות וכלה בשידה הקטנה ליד הרגל של כל עובד ועובדת. מעצב פנים יידע להתאים את מהות העסק לכדי חלל עבודה מעוצב אך יותר מכך יעיל ויצרני הרבה יותר. מעצבי הפנים הם אלו המחליטים כיצד יראה החלל והאם הוא יחולק בדרך כזו או אחרת (OPEN SPACE  לדוגמה). מחקרים רבים הוכיחו כי עובדים המרגישים בנוח ומרוצים ממקום עבודתם, יהיו לויאליים יותר לעסק ופשוט יעבדו יותר טוב.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים