תנור עצים - קמין

10 המלצות לפני רכישת תנור עצים

לאחר מעבר בין מבחר שלם של אמצעי חימום אשר קיימים לרשותו של האדם המודרני בחרתם בתנור עצים עבור ההסקה של הבית או העסק בחודשי החורף, מכיוון שהוא לא דורש התעסקות רבה מצד אחד ומספק תפוקה גבוהה של חום נעים לאורכן של שעות רבות, מה גם שהעדפתם במידה רבה את המראה של קמין בסלון או בעמדת ההמתנה של הבאים על פני מזגן שנראה מגושם וזולל חשמל.

הדבר אשר אתם צריכים לעשות הוא לעבור על פני כמה עיקרים חשובים טרם הרכישה עצמה כדי לוודא שהקמין שיהיה אצלכם בבית או בעסק שיספק את כל הצרכים שלכם בצורה יעילה.

  1. בחירה של סגנון העיצוב

מעבר לשימוש הברור של תנור עצים עבור חימום של כל הבית, ישנו הפן העיצובי שאותו יוצר תנור העצים באופן טבעי בשל היותו פריט לא קטן בחלל החדר בו הוא מוצב.

  1. התאמה לבית

בשל אותה בולטות של קמין עצים, לא מעט מעצבי פנים ואדריכלי פנים בוחרים בו עבור האלמנט העיצובי העיקרי בחלל, כאשר כל העיניים מביטות ונמשכות באופן אוטומטי אל הקמין. העיצוב של הקמין קובע למעשה את העיצוב של יתר הריהוט ברחבי אותו חלל.

  1. לא להתבלבל מהשפע

המבחר הרחב של עיצובים עבור קמין עצים מאפשר לבחור את זה שהכי מתאים לחלל ונראה הכי יפה לטעמו האישי של בעל הבית.

  1. שלל עיצובים

ניתן לבחור בעיצוב מודרני של תנור עצים שהינו שקוע בתוך הקיר פנימה וניתן לראות רק את הלהבות המרצדות להן על גבי הזכוכית המחוסמת, או לבחור בקמין עצים בעל מראה עתיק עם פיתוחים יפהפיים שעומד בצורה עצמאית בפינה של סלון הבית. הבחירה הינה מאוד מגוונת ומאוד סובייקטיבית.

  1. הבנה של החלל בה הוא מותקן

גם אם אתם ממש רוצים להתקין תנור עצים בחדר מסוים יכול מאוד להיות שהחדר פשוט לא יהיה מתאים להתקנה של קמין עצים, יחד עם זאת ישנם קמינים המגיעים בשלל של גדלים החל מקטנים המיועדים לחללים קטנים ועד לכאלה המגיעים במידות גדולות לשם תפוקה הולמת לחדרים רחבים.

  1. גדלים שונים של קמינים

שימו לב כי אתם בוחרים את הסוג המתאים לגודל של החדר לשם חימום במידה נכונה.

  1. התקנה מקצועית

חפשו אך ורק התקנה על ידי מתקין מקצועי ומוסמך להתקנת תנור עצים כדי שלא יהיה מקום לתקלות או לסכנה של הבית ודייריו בשל חיבור שאינו לפי התקן.

  1. פעלו לפי הוראות היצרן

הקמינים המודרניים מגיעים עם מינימום של התעסקות מצד בעלי הבית בהם הם מותקנים. את התחזוקה השוטפת יש לבצע לפי הוראות היצרן על מנת שהתנור יאריך חיים לאורך שנים ואתם תקבלו את החימום של הבית בצורה יעילה.

  1. רכישה של מוצר אמין

כמו בכל מוצר יקר ערך לבית, חשוב לוודא כי אתם רוכשים מוצר שתוכלו לקבל עבורו את כל האחריות במידה ומשהון בו לא עובד בצורה תקינה. בחרו בתנורי עץ של חברות אמינות ומוכרות.

  1. השוואה בין קמינים

רגע לפני שאתם יוצאים לרכוש את הקמין החדש, אל תשכחו לבצע השוואת מחירים ודגמים, על מנת שתוכלו לעשות בחירה שהכי מתאימה לכם.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים