4 דרכים לחשוב בגדול

אתם זקוקים למעט זמן לחשיבה עמוקה? להלן 4 פעילויות שיסייעו אפילו לאנשים העסוקים ביותר לפנות זמן כדי להעלות רעיונות גדולים.

בעלי עסקים מתמודדים מדי יום ביומו בצרכים החיוניים של החברה ויש להם מעט זמן לחשיבה אסטרטגית עמוקה שיכולה לסייע בטווח הארוך להצלחת העסק.

אתם חייבים לכבות שריפות עכשיו, אך גם אם תצילו את העסק שלכם מהלהבות הנוכחיות, בטווח הארוך אתם תהפכו להיות פגיעים וישנה אפשרות שתיחנקו.

אז מה אתם יכולים לעשות כדי למצוא זמן ביום העמוס שלכם כדי לנקות את הראש ולחשוב בבהירות על עתיד החברה? היזם בן קסנוצ'ה מציע מספר הצעות המבוססות על האמת הפסיכולוגית שאומרת שלעיתים קרובות אנחנו מקבלים את הרעיונות הטובים ביותר שלנו בזמן מנוחה, כשהמוח שלנו עושה פעולות מינימליות.

ניתן להשתמש בדוגמא של אפקט ההשראה בזמן מקלחת. מקלחת מעלה אדים מרגיעה מספיק כדי לנקות הראש ובזמן ששמים את הקונדישינר לאחר השמפו, הראש פנוי לחשוב על דברים אחרים ולהעלות רעיונות יצירתיים. אפילו היזם העסוק ביותר מוצא זמן לקחת מקלחת ללוח הזמנים שלו.

אז האם יש דרכים נוספות להגיע למצב מנוחה? קסנוצ'ה תומך בהצעה הראשונה של לקיחת זמן מקלחת ארוך (אתם חופשיים מהסחות דעת ועסוקים בפעולות מונוטוניות שאינן דורשות מיקוד). לאחר מכן, קסנוצ'ה מציע עוד 4 פעילויות שבאמת מתאימות ללוח הזמנים שלכם בהם תוכלו לנצל את זמן המטלות שגורמות לכם לאבד זמן כהזדמנויות להשראה:

נסיעה למשרד ומהמשרד

נסיעה במסלול מוכר = זמן חשיבה טוב. כאשר ג'ואן דידיון עברה מקליפורניה לניו יורק, היא הבינה שרוב זמן החשיבה שלה היה במהלך הנסיעות שעשתה.

לקיחת הכלב להליכה

דומה לנסיעה למשרד אך יותר בטוח.

התבוננות מהחלון

אלין דה בוטון טוענת כי טיולים מכל סוג שהם מעודדים מחשבה. "אין הרבה מקומות נוחים לשיחות פנימיות יותר מאשר מטוסים, ספינות או רכבות… ההשתקפות הפנימית בחלון בזמן צפייה בנוף.

סידור המשרד / החדר / הבית

סידור מסמכים, הרמת דברים מהרצפה וסידור מחדש של ספרים מעודדים חשיבה עמוקה.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים