טיפים לאבטחה ומיגון

המאמר באדיבות: "אמין הנדסת אש"

בין המחשבים למערכת הסטריאו, לכספת ולמידע העסקי, ובכלל, למען תחושת הבטיחות שמגיעה לכל אדם ואדם במקום עבודתו – נדרשת אבטחה. כך תעשו זאת בצורה הטובה ביותר.

מיגון לעסק זו לא המלצה, זו חובה

הצורך באבטחה הולך וגדל בשנים האחרונות, והרי הצורך הוא אבי ההמצאה, אם כך אין זה מפתיע שהשוק מתמלא ביותר ויותר מוצרים טכנולוגיים שמציעים פתרונות איכותיים לאבטחת העסק והבית.

כדי לאבטח את המתחם בו אתם שוהים בצורה הטובה ביותר יש לייצר שילוב חכם ונבון של אמצעי אבטחה מתקדמים, אשר יאפשרו להסתובב ללא חשש בזמן העבודה, ולהסיר דאגה מלבכם גם לאחר סיום שעות העבודה, שכן אמצעי הגנה יעיל ימנע פריצות.

 

אמצעים חיוניים לאבטחה: מצלמת אבטחה

מצלמת אבטחה איכותית היא ככל הנראה האמצעי הפשוט, הישיר, היעיל והמרתיע ביותר. מצלמת האבטחה, או יותר נכון מצלמות האבטחה מאפשרות לכם לדעת כי יש לכם פיקוח מתמיד ומתועד על כל המתרחש במשרדכם ובסביבה המיידית, עם היכולת לשחזר את התיעוד, לזהות סימנים וסיכונים, ובעת הצורך להשתמש בחומרים מצולמים אלו כעדות המתקבלת במשטרה ובבתי המשפט.

מעבר לכך, פורצים וגנבים מודעים לקיומן של מצלמות אלו, ומחפשים אותן כשהם מסמנים מטרות לפריצה, וכל פורץ יעדיף לדלג למשרד הבא במידה ויזהה כי המשרד שהוא מתצפת עליו מתצפת עליו בחזרה.

מצלמות האבטחה האיכותיות של ימינו מגיעות בטווח רחב במיוחד של דגמים המציעים לא רק עיצוב שונה, אלא פונקציונאליות שונה, הכוללת צילום לילה, פוקוס ושליטה מרחוק באפליקציה, חיבור ישיר לאינטרנט, מצלמה בתנועה, ועוד שלל תכונות שמאפשרות לכם להגיע לרמת האבטחה גבוהה במיוחד, והדרך הטובה ביותר לבחור היא להיוועץ במומחה שיתאים את המצלמה או את המצלמות המתאימות ביותר לצרכים שלכם.

 

תאורה, דלתות איכותיות וסורגים

מרבית הפריצות מתרחשות בלילות, ובחסות החשיכה, וגופי תאורה המופעלים ע"י חיישן תנועה הם אחד מהגורמים החיוניים לאבטחה יעילה.

השילוב של אלמנט ההפתעה של האור, בייחוד כאשר מדובר בתאורה חזקה במיוחד המכוונת על שטח פתוח, ביחד עם מצלמה גלויה לעין שנחשפת עם הדלקות האור, הוא שילוב מרתיע במיוחד, שכן מעבר לסנוור, הפורץ מגלה כי הוא לפתע חשוף לגמרי ויותר מכך, מצולם במצלמת אבטחה שמתעדת אותו.

למשרד יש דלת, וככל שהדלת שלכם יותר מתקדמת, כך הפורץ יעדיף שלא להתעסק איתה. מערכות נעילה מתקדמות מהוות מכשול רציני עבור פורצים, והבחירה להשקיע בדלת איכותית היא בחירה בביטחון שלכם.

גם את החלונות יש לאבטח, וסורגים דקורטיביים וחזקים יתנו שילוב בין מראה נאה לבין אבטחה חזקה, והרתעה של פורצים שיזהו עוד מכשול בדרך למבצרכם.

הוסיפו את מערכת האזעקה המסורתית אך היעילה, עם או בלי שירות מוקד שיגיע אליכם במידה והאזעקה מופעלת, והרי לכם משרד מאובטח לגמרי, עם שילוב מערכות אבטחה שירתיעו כל פורץ באשר הוא.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים