איך אתם יכולים לקרב בין העובדים שלכם

תקציר מאמר מתוך אתר

1. ערכו דיון בנושא שאף אחד לא מתמחה בו

מצאו נושא שיגרום לכולם להבין שהם צריכים ללמוד ולא ללמד, להכתיב או להוביל. עבדו ביחד וגלו מידע על הנושא. חוץ מזה שזה כיף ומקרב בין העובדים, יכולות להיות תופעות מפתיעות שישפיעו על החברה שלכם לאורך זמן בעיקר בתהליכי סיעור המוחות, באסטרטגיה ובקשרי לקוחות.

2. מצאו נושא לבדיחה

ישנה טענה מדעית שאומרת שאם תחייכו אל מישהו תהפכו להיות יותר נגישים. חיוכים, צחוקים ומציאת מכנה הומוריסטי משותף יספקו לצוות שלכם אינספור שעות של בידור ובדיחות משרדיות. בין אם זה שליחת כרטיסים או לינקים לסרטונים מצחיקים, נסו למצוא דרכים לגרום אחד לשני לצחוק. בסופו של דבר תוכלו ליצור אווירה טובה ושיתופית טובה יותר.

3. תשתתפו בטריאתלון

בקיץ האחרון הקמנו 4 צוותים והשתתפנו בטריאתלון (מספר בני זוג וילדים הצטרפו גם כן). אפילו האנשים שלא השתתפו באירוע באו לצפות וזו היה טיול גיבוש נהדר. היינו תחרותיים בצורה ידידותית כמובן – אבל גם עודדנו אחד את השני.

4. נסו קריוקי

הצוות צריך לעשות קצת כיף מחוץ למשרד. זה יקרב בין אנשים בצוות שלכם ובסופו של דבר יגרום להם לעבוד קשה יותר. בסביבת סטארט אפ במיוחד, כולם זקוקים לתחושת השייכות וה"ביחד" כדי להוביל להצלחת החברה. קריוקי היא שילוב ייחודי של כיף ומבוכה, אך גם ארוחות, משקאות וסרטים לא יזיקו.

5. צרו ועדת תרבות

יש לנו ועדה המורכבת מ-8 עובדים ממחלקות שונות המתכננת את האירועים של כל המשרד. נתנו להם תקציב נדיב והם מתכננים מסיבות ימי הולדת חודשיים, פינוקי מזון שונים, happy hour ועוד. בגלל שהם גם עובדים ומגיעים מתוך המערכת, הם מכירים את הרצונות של העובדים האחרים.

6. הוסיפו התרגשות לישיבות בוקר

כל בוקר אנחנו מקיימים ישיבה ב-9:55 בה כל אחד מהעובדים עונה על שאלות- 1. מה אתם הכי מתרגשים לעשות היום? 2. אנחנו מעלים שאלה קצת משוגעת שהמצאנו בתחילת היום. חלק מהדוגמאות האחרונות: "מי הייתם בגלגול הקודם?" ו-"איזה אי טרופי אתם הכי אוהבים?".

7. קרבו את הצוות בעזרת פעילות ספורטיבית

אחת מהדרכים לקרב בין קולגות לעבודה זה בעזרת בניית צוות תרתי משמע. בין אם מדובר במשחק מחניים או סופטבול, זה נחמד שיש משהו שכולם מצפים לו בסופו של דבר. יציאה משותפת לפאב לא תזיק.

8. סעו לטיול צוות

בכל צוות שעבדתי בו, בימיי המוקדמים בחברה יצאנו לנופש משותף. יכול להיות שתרגישו שזה מוזר או בלתי אחראי לבזבז כסף על חופשת צוות משותפת, אבל זה שווה כל אגורה. בניית חברת סטארט אפ זה כמו להשתתף בקרב, אתם צריכים להכיר את הלוחמים שילחמו לצידכם. בשלו ביחד, נקו ביחד, לכו לסקי או שחקו כדורגל, לא משנה מה זה, העבירו זמן ביחד ותרגישו יותר בנוח אחד עם השני.

9. ערכו מפגשים

אנחנו מארחים מפגשי happy hour ואירועים כדי לשמור על הצוות רענן ומחובר. פעמיים בחודש יש לנו תקציב של 100-200 דולר עבור מתאבנים ומשקאות בשעת ה-happy hour או אפילו מסיבת פיצה. כשיש לכם לוחות זמנים צפופים, יכול להיות קשה או לא מוצדק לעשות הפסקה של שעה בשביל לעשות כיף אבל זה שווה את זה. הצוות שלכם יהיה יותר מלוכד ומוכן לבצע את המטלות.

10. תנו להם בירה

יש לנו בירה באופן קבוע במשרד שלנו. חוץ מהעובדה שזה מעודד סביבה חברותית יותר, רוב הקונפליקטים ניתנים לפתירה בקלות אם שותים בירה ומנהלים שיחה כנה.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים