כלי לשדרוג העסק: מגנטים לעובדים ולאירועים

מאת: ווגאס מגנט

מתן ערך מוסף לעובדים ומימוש אטרקציה מרגשת כמו מגנטים לאירועים יכול להעלות את סף הריגוש בעבודה השוטפת, לספק תחושות חיוביות ולהעלות את ערך החברה והעסק שלכם. כולם רוצים לעבוד במקום נחשק ומיוחד.

ערך מוסף, גיבוש ופינוק: איך להפיק אירוע חברה מושלם לעובדים שלך

העובדים הם חלק בלתי פוסק מהמכונה המשומנת היטב הנקראת העסק שלכם. הם הנציגים, השגרירים, המתפעלים והגנרלים שלכם. לכן, אסור לשכוח כמה חשוב לפנק את העובדים באופן קבוע. יש כמה דרכים ליצור שביעות רצון גבוהה יותר בקרב העובדים, הפופולרית ביניהם היא אירועי חברה איכותיים.

שיווק פנימי בתוך החברה

חלק מעבודת החברה או העסק הוא בניית ערך מוסף פנימי לעובדים שלהם, ערך שיעניק לעובדים את התחושה שהם רוצים לחזור למשרד כל יום, להשקיע מזמנם וממרצם. היופי בשילוב מגנטים לאירועים באירוע החברה הבא שלכם, הוא השיתוף שהמגנטים מעניקים.

מה הכוונה? חוצמזה שהעובדים נהנים באירוע החברה, ברגע שהם יכולים גם לקחת איתם מגנטים לאירועים הביתה, הם יכולים להתרברב בפני המשפחה וחברים ואפילו להיזכר באירוע המשמח בכל פעם שהם חוצים ליד המקרר או המשרד.

שיתוף דיגיטלי – קידום זמין ומהיר בהישג ידכם

העניין המחודש של שיווק בעולם של ימינו הוא בעצם המהירות, הזריזות והקלות בה מסרים איכותיים יכולים לעבור ברשת – במספר פלטפורמות של מדיה חברתית, במיילים, בבאנרים ועוד ועוד. היופי של שילוב מגנטים לאירועים באירוע חברה או ארגון הוא השיתוף המיידי שהמגנטים זוכים להם.

חבר'ה רבים גם משתפים תמונות מגנטים במדיה חברתית, ומתרברבים בכיף שהיה להם באירוע החבר'ה ובגיבוש החברתי של החברה או הארגון אליו הם שייכים. מסיבה זו, כל מה שעליכם לעשות הוא להוסיף את שם החברה או המותג שלכם, אם אפשר אפילו את כתובת אתר האינטרנט על המגנט ובכך אתם זכים לפרסום כפול, גם במקום שהמגנט מונח פיזית וגם ברשת, מול כל אחד שיראה את המגנטים ואת השיתופים.

עיצוב נכון למגנטים ולמתנות חברה

מתנות לחברה הם תחום רחב, ניתן למתג לכל אירוע חברה, מתנה מיוחדת שנותנת תועלת וערך מוסף לעובדים, תוך כדי שהמנהלים והחברה נהנית מאקסטרה פרסום ופרסום איכותי במיוחד.

אם תעניקו לעובדים שלכם תיקים מיוחדים בהם רקום סמל החברה עם סלוגן מתאים, אם תעניקו לעובדים שלכם גאדג'ט מגניב של הטענת טלפון נייד בכל מקום – מתנה פופולרית במיוחד מהשנה החולפת, אז תזכו לתשומת לב מיוחדת שתעניק לכם אופציה לפרסום ישיר ומעולה.

היתרון של מגנטים לאירועים, הוא המחיר ואקסטרה התרגשות שאתם מקבלים לצד הפרסום הויראלי. עידן ה"סלפי" גורם לכולם לפרסם כל תמונה שהם נמצאים בה ולכן שיתוף דיגיטלי תהיה אופציה מצוינת לפרסום וקידום – והעלות? סבירה ומצוינת לעומת התועלת!

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים