ארונות לוקרים- כשטכנולוגיה ונוחות נפגשים

ארונות לוקרים – כשטכנולוגיה ונוחות נפגשים

אנו חיים בשנים בהן טכנולוגיה וקדמה לא רק הפכו להיות לפורצי גבולות ובכל פעם שרעיון חדש מוגשם ויוצא לפועל הפליאה הולכת ופוחתת אלא גם השינויים שחלים בתחומים שונים גורמים לנו לחוש שהנוחות, הפשטות והנגישות הינם כבר חלק בלתי נפרד מאתנו. כמה פעמים יצא לכם לחשוב- מה הייתם עושים בלי פקס, בלי הסמארטפון שלכם ובלי מכונת האספרסו אצלכם במטבח? מדובר בהמצאות שכבר התמקמו להן בחיינו ולאחר שאנו מתרגלים, קשה מאוד לחזור אחורה ולחשוב איך היינו מסתדרים בלי. בין התחומים שעברו שינוי מהותי בשנים האחרונות משתייך לעולם הביטחון ופתרונות האחסון, מה שנקרא בעברית פשוטה ארונות לוקרים.

אם בעבר וגם היום הפתרון הפשוט ביותר הוא ארון לוקר עם מנעול ומפתח, הפתרון המתקדם ביותר הוא פתיחה של ארונות לוקרים באמצעות טביעת אצבע. קיימות מערכות ממוחשבות המאפשרות לשלוט על כל מה שקורה בכמות גדולה של ארונות לוקרים בו זמנית. מה זה אומר?. נניח ואתם בעלים של ספא יוקרתי בו חדר כושר, סאונות, חוגים, ג’קוזי, טיפולים מכל מיני סוגים וכדומה. קיימת באפשרותכם להתקין מערכת של ארונות לוקרים בה תוכלו לשלוט באמצעות מחשבים ומצלמות. המערכת יודעת לזהות בזמן אמת כמה מתאי האחסון תפוסים, כמה מהם פנויים ובשילוב מצלמות וידיאו ניתן גם לזהות באופן מיידי ניסיונות של פריצה ואף למנוע אותם, דבר המשדרג את המערכת בכמה רמות.

ארונות לוקרים מהם היתרונות ומדוע כדאי להתקינם?

פרט לעובדה שהשימוש בארונות לוקרים מקל עלינו ומאפשר לנו לאחסן את החפצים האישיים שלנו במקום בטוח מבלי שנחשוש, הדבר גם חוסך בכוח אדם שכן במקומות מסוימים שירות של שמירת חפצים הינו הכרחי. יחד עם זאת, המקום שמספק את שירות האחסון בתאים עבור הלקוחות שמגיעים, מסיר מעצמו את האחריות שכן מהרגע שהחפצים אוחסנו בארון הלוקר, המבקר אחראי בעצמו על החפצים שלו. בנוסף, רמת הנגישות של ארונות הלוקר הינה גבוהה וכמעט כל אחד יכול לעשות בהם שימוש שכן מדובר בתהליך אחסון פשוט, מהיר וקל.

אין ספק כי הקדמה הגיעה גם לפתרונות האחסון ומאפשר לקהל הציבור הרחב ליהנות מפתרונות אחסון בטוחים ויעילים המותאמים באופן מושלם לצרכים של הקהל, למקומות שבהם ארונות הלוקר מותקנים החל מאתרי בילוי ונופש כמו ספאות וחדרי כושר, דרך מוסדות אקדמיים כגון בתי ספר יסודיים, תיכוניים, אוניברסיטאות או מכללות ועד לארגונים, מפעלים ועסקים פרטיים.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים