יש חיים מחוץ למרכז – קידום עסקים בפריפריה

מאת: ביקס בייט

יש לכם עסק קטן באחת הערים או באחד היישובים בפריפריה? אתם לא רק יכולים להפיק תועלת ברורה ועצומה משירותי קידום, אשר יזניקו את העסק שלכם ויעלו אותו לרמות בלי משוערות- אתם חייבם להסתייע בשירות של מקדם אתרים מקצועי

האם לעסק הממוקם בפריפריה יש סיכוי שווה לחשיפה ולקידום כמו לעסק הממוקם במרכז הארץ? אמצעי תקשורת מתקדמים ומשוכללים, מאפשרים כיום לבעלי עסקים מכל מקום להיחשף בפני מספר רב של לקוחות פוטנציאליים גם אם העסק שלהם.

אחד המאפיינים המובהקים הבולטים של אתר אינטרנט ופרסום בפלטפורמות ובממשקים שונים ברשת הוא העדר כל קשר בין המיקום הגיאוגרפי של העסק ובין פוטנציאל הקידום שלו ברשת. יש בעובדה זו לא רק משום נחמה- או חציה – עבור בעלי עסקים בפריפריה אלא סיבה טובה ומוצדקת לעודד פתיחת עסקים בה.

לעסק הממוקם בפריפריה בכלל ובצפון הארץ בפרט יש יתרונות הבאים לידי ביטוי דווקא בשל ריחוקו מהמרכז: ניצול מרבי ומיטבי של הזמן ולו רק בשל אי הצורך לנסוע אל מרכז הארץ ובאופן בלתי נמנע להיתקע, לא אחת, בפקקי תנועה ארוכים וממושכים בדרך אליו ואף בתוכו; אפשרות להסתייע במענקים ובהטבות המוענקים לעסקים בפריפריה.

האינטרנט כמנוע וכמנוף שיווקי

על מנת להגיע אל מקומות ראשונים בעמוד הראשון של גוגל בכלל ואל המקום הראשון, הנחשק, האטרקטיבי והאפקטיבי, בפרט (החל מהעמוד השני ואילך סיכויי החשיפה פוחתים באופן דרמטי והלכה למעשה מי שנעדר מהעמוד הראשון כאילו אינו קיים כלל ברשת), נדרש איש מקצוע מאומן ומיומן בקידום אתרים. חברה המתמחה בקידום אתרים תמקסם את היתרונות של העסק שלכם, תסייע לכם בבידולו ובמיתוגו, בהבלטת היתרונות, החוזקות והתועלות שלו.

האינטרנט מעניק סיכוי עצום לעסק בפריפריה להיחשף בפני לקוחות פוטנציאליים רבים. הוא מאפשר פריצה אל שווקים בינלאומיים, הגדלה ומינוף של המכירות בשיעורים דרמטיים. כאשר עסק בפריפריה נוכח במקום בולט ומרכזי ברשת, הוא מקבל דחיפה עצומה. האתגר והסיכוי הגלומים בקידום אתר ברשת הופך את שכירת שירותיה של חברה המתמחה בקידום לחלק הכרחי מהפעילות העסקית. מימון עלות השירות הזה אינו רק בבחינת הוצאה כדאית, משתלמת ומועילה – היא ודאי כזאת! אלא הוצאה חיונית, הכרחית ושאינה סובלת דיחוי.

חשיפה ברשת היא אינטרס כלכלי מובהק שלכם

אכן כן, חשיפה ברשת היא אינטרס כלכלי מובהק שלכם. בהינתן מרכזיותה של רשת האינטרנט כזירה עסקית ושיווקית ראשונה במעלה, אף לא אחד מהעסקים, לרבות הגדולים ורבי המוניטין שבהם, בכלל, ועסקים קטנים בפריפריה בפרט, לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על מאמץ ממוקד ומתמשך לבסס את נוכחותם ברשת ולהיתפס בתודעת הגולשים המחפשים מוצר או שירות שיש לעסק להציע כמי שמסוגלים לתת להם את המענה הטוב, האיכותי והמהיר ביותר.

אם יש לכם עסק קטן בפריפריה אין כל סיבה שהוא ייוותר בשוליים, עלום עבור רבים העשויים לגלות בו עניין ולמצוא בו את המענה לצורך או לרצון שלהם. פנייה אל שירות קידום אתרים לאלתר, מעכשיו לעכשיו, היא צעד מושכל, נבון והכרחי עבורכם. בהצלחה!

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים