פותחים משרד בבית? הוסיפו יחידה מעץ!

המאמר באדיבות: ע.ב מסחר בעץ

בשורות הבאות נסביר מדוע כדאי לכל מי שפותח משרד או קליניקה בבית לשקול את האפשרות להוסיף יחידה מעץ. יחידה מסוג זה משלבת יתרונות ניכרים וראויים לציון מבחינת עלויות, במהירות ההקמה, באווירה ועוד.

חוסכים כסף, והרבה

הוספת יחידה מעץ היא בראש ובראשונה פתרון זול. בהקמת יחידה כזאת ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף בזכות השימוש בחומר הגלם הזמין, בזכות קלות העיבוד וכן בזכות הביצוע וההקמה מבחינה הנדסית, שהם פשוטים יחסית. הקמה של יחידה מחומרים אחרים יכולה להיות יקרה עשרות מונים יותר מאשר שימוש בעץ ולצרכי המשרד הביתי – זה פשוט חבל ומיותר.

הקמה מהירה

חשוב לשים לב שהקמת יחידה מעץ כמשרד או קליניקה בבית מבוצעת במהירות רבה. חברות מקצועיות בתחום זה יכולות לבצע תכנון איכותי שמתאים לכל בית ולכל צורך, למשרדים קטנים ואינטימיים מאוד וכן גם לקליניקות רחבות ידיים יחסית. גם התכנון וגם הביצוע נעשים במהירות רבה לעומת מבנים או שיפוצים אחרים וזאת, בלי לוותר על סטנדרט ביצוע איכותי.

עמידות ויציבות

במקביל לחיסכון הכספי ולביצוע המהיר יש לשים לב שיחידה מעץ שמוקמת על ידי חברה מקצועית הינה גם בעלת עמידות מצוינת וחוזק מרשים. יתרה מכך, את היחידה ניתן למקם בבית או מחוצה לו, בלי שצריך להקים תשתית מורכבת או חיזוקים מיוחדים.

יחידת עץ היא קלת משקל באופן יחסי ואין מה להשוות בינה לבין שימוש ביציקת בטון או שימוש בבלוקים וקורות פלדה שיש להם משקל עצום. השילוב של יכולת התאמת היחידה לכל בית, הוויתור על הצורך בתשתיות מיוחדות והמחיר הנוח הופכים את הצעד הזה למושלם עבור אנשי מקצועות חופשיים ובעלי משרדים.

עיצוב נעים וטבעי

יחידה מעץ קל מאוד לעצב לכדי מראה טבעי ונעים לעין. במשרד מסוג זה מתקבלת אווירה נעימה מאוד לעבודה וגם כאשר מקבלים לקוחות, הרי שמדובר באווירה ביתית, אפילו כפרית. שלא כמו מראה של משרד מנוכר, לא אישי, כאן המראה משתלב היטב עם חוויה של שירות אישי, עם אווירה חופשית יותר ואינטימית יותר. גם לקליניקה או מרפאה עיצוב כזה בהחלט יכול להתאים והוא משפיע לטובה על כל המשרד.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים