חברת HIGHCON בתערוכת דרופה
תערוכת דרופה

ישראל שוב על המפה עם המצאה חדשה בעולם הדפוס

אם במקרה ולא שמעתם עליהם עד כה, חברת Highcon היא אחת ההבטחות הכי גדולות בתעשיית הדפוס.

אנו נמצאים בכל הקשור לדפוס בעידן שהוא משווע לחדשנות, בכל מיני רמות. וזאת משום שכיום הטרנדים של הצריכה דורשים כמויות קטנות יותר או שינויים תכופים יותר של המוצרים על המדפים.

חברת Highcon יצרה מכונת דפוס דיגיטלית שמאפשרת לייצר כמויות גדולות וקטנות כאחד כבסיס ומעבר לכך החדשנות של המכונה היא לייצר אריזות ומוצרי דפוס שלא ניתן לייצר בשום טכנולוגיה אחרת.

אם בעבר כדי לייצר אריזה מיוחדת כלשהי היו צריכים לייצר גלופה או סכיני חיתוך מתאימים למוצר – מה שהיה מיקר מאוד את המחיר וכל שינוי היה בעיה של ממש. כיום עם המצאת המכונה הדיגיטלית המלאה של חברת Highcon אין צורך עוד בשלב זה של הייצר וזאת מכיוון שהמכונה בנויה לכך לעשות שינוי זה בעצמה על ידי הגדרות ממוחשבות. דבר שעשוי להוזיל את מחירי הדפוס לפחות בחצי ממחיר הדפוס בשוק.

בסוף החודש תפתח תערוכת "דרופה", תערוכת הדפוס והמדיה – אשר מתקיימת אחת בכל ארבע שנים בגרמניה. לתערוכה צפויים להגיע כ-400,000 מבקרים, אנשי מקצוע מהתחום וכמה אלפי מציגים. לכן היא נחשבת לתערוכה הגדולה והחשובה בעולם. מבין המון חברות וסטארטפים ישראלים שיציגו את החידושים שלהם בתערוכה, Highcon כבר זוכה להתעניינות גדולה בקרב התעשייה העולמית.

חברת highcon מסומנת כאחת החברות המבטיחות ביותר בתערוכת "דרופה" – כבוד לתעשייה במדינת ישראל.

קישור לכתבה המלאה ב-YNET>>

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים