כיצד שיחות טלמרקטינג יכולות להיות כיף

התהליך הפשוט הזה יכול לעזור לכם להפוך שיחות טלמרקטינג ממטלה משעממת לתענוג.

בניגוד לאמונה הרווחת, שיחת טלמרקטינג לא צריכה להיות מטלה משעממת ויומיומית. למעשה, שיחת טלמרקטינג יכולה להיות מהנה אם תנקטו בגישה הנכונה. המפתח להצלחה (כמו כל דבר אחר במגזר העסקי) זה הגישה שלכם.

להלן 8 צעדים שיחדדו את הגישה שלהם ויסייעו לכם להפוך את השיחות שלכם ליותר יעילות ובעלות סבירות גבוהה יותר להפוך לקוחות פוטנציאליים ללקוחות.

1. השיגו אוזניות איכותיות

אם אתם עושים שיחות חשובות, אתם צריכים להיות רגועים ובמצב הטוב ביותר. בעוד שאוזניות לטלפון יכולות לשמש עבור שיחות אקראיות, אם תערכו מספר שיחות במקביל, האוזניות יעיקו על הגוף שלכם בצורה מיותרת.

בכל הנוגע לשמירה על הבריאות שלכם במהלך יום העבודה, אחד הדרכים הכי גרועים שאתם יכולים לעשות לעצמכם זה לאמץ את הצוואר שלכם שיחזיק את הטלפון בין האוזן שלכם והכתף. במהלך הזמן יכול להיווצר לכם עיוות קבוע.

מומלץ לרכוש אוזניות איכותיות ולא זולות, מפני שאוזניות זולות יגרמו לקול שלכם להישמע רחוק וחלש. תתכננו להשקיע לפחות 150 דולר לרכישת זוג אוזניות עם מגבר.

2. בנו תסריט שיחה טוב

רוב תסריטי השיחות מלאים בטקסטים נוראיים כמו "מה הייתם אומרים אם אני יכול לחסוך לכם 10 אחוזים מהביטוח שלכם?" לא פלא שכל כך הרבה שיחות טלמרקטינג נכשלות מהמילה הראשונה שיוצאת מהפה שלכם.

למזלי יש דרך טובה יותר. אני ממליץ בחום שתתחילו עם תסריטי שיחה מוכחים. אל תגידו את הטקסט מילה במילה: התאימו אותו לאישיות שלכם ולמוצרים.

3. התאמנו על התסריט עד שהוא ישמע טבעי

כמו שכל שחקן יכול להגיד לכם, יש 3 שלבים בכל חזרה: השלב הראשון הוא כשקוראים את התסריט בפעם הראשונה ואתם נשמעים לא טבעיים מפני שאתם מתרכזים בדף.

השלב השני הוא לאחר ששיננתם את התסריט. בנקודה זו, הקול שלכם עדיין לא נשמע טבעי ואתם פשוט חוזרים על כל הטקסט המופיע בתסריט. המיקוד שלכם הוא על התוכן של העמוד.

השלב השלישי מגיע לאחר שהתאמנתם על התסריט ששיננתם מספר פעמים. המוח שלכם מפנים ומבין את הטקסט והוא יוצא מהפה שלכם בצורה טבעית.

בדיוק בצורה כזו אתם רוצים שהקול שלכם ישמע בזמן שיחת טלמרקטינג.

4. הכינו את הגוף שלכם

אם הגוף שלכם התמוטט, אם אתם מזעיפים פנים או אם אתם מרגישים מדוכאים, המצב הפיזיולוגי שלכם ישפיע ישירות על הגישה שלכם. אפילו בטלפון, לקוחות פוטנציאליים יכולים להרגיש בקול שלכם את חוסר ההתלהבות והאנרגיה.

לכן, המשימה הראשונה שלכם היא להכין את הגוף שלכם למצב הפיזיולוגי שיבטא את רמת ההצלחה שאתם מצפים לה. כיצד?

• חייכו!

• עמדו!

• נערו את הגוף!

• התמתחו!

• קחו 3 נשימות עמוקות!

• חזרו לשבת!

• שבו זקוף!

• השאירו את החיוך על הפנים!

נשמע פשוט? הטריק הזה יכול להכפיל או אפילו לשלש את אחוז ההמרה של השיחות שלכם.

5. עשו הכנה מנטלית

אם אתם מתמקדים באיבוד המכירה שלכם, הפחד שלכם לאבד את מקום העבודה שלכם וחוסר הביטחון שלכם ישפיעו ישירות על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. פשוט אי אפשר להסתיר את זה.

לכן אתם צריכים להתמקד ולשים את הדגש על הדרך בה תוכלו לבטא את הביטחון העצמי שלכם ולהצליח בכל מה שתגידו. בזמן שאתם עדיין יושבים זקוף, תעצמו את העיניים ונסו להיזכר איך הרגשתם כשהייתם ממש מאושרים מהביצועים שלכם.

אולי הגיע הזמן לעשות את המכירה הגדולה או שאולי הגיע הזמן שתצליחו לנצח בתחרות. מה שזה לא יהיה, נסו להחיות את הזיכרון כמה שניתן כך שתרגישו שכבר מוצלחים.

באותו הזמן, נתקו את עצמכם מהיעדים שלכם. שימו את המיקוד שלכם על הרגע הנוכחי, על הרגשות והמחשבות שלכם. אם תלכו לפי ההוראות, תרגישו יותר ביטחון והצלחה.

6. בצעו את השיחה

7. תחגגו ותלמדו

אחד משני הדברים חייב לקרות, אם שתצליחו להניע את המכירה קדימה או שתלמדו משהו. כל תוצאה שתגיעו אליה היא בעלת ערך רב – כל עוד אתם יודעים מה לעשות עם זה.

תנו לעצמכם את הקרדיט רק בגלל שעשיתם שיחה. לרוב האנשים אין אפילו את האומץ לנסות. לא רק שניסיתם, הצלחתם להרים את עצמכם כמו אלופים.

אם הנעתם את המכירות קדימה, אל תשכחו לעשות מעקב. אל תתנו לאנרגיה ולהתלהבות שלכם להרוס את המומנטום שלכם שיכול להוביל למכירה עתידית.

לא משנה מה יקרה, חשבו על הביצועים שלכם במהלך השיחה ומצאו 3 דברים שעשיתם כמו שצריך ודבר אחד שאתם יכולים לשפר. אתם תשתמשו במחשבה הזו כשתעברו על המערכת לקראת השיחה הבאה.

8. חזרו על השיחות כמה שצריך

המשיכו לעשות שיחות. המשיכו לחגוג את התוצאות שתקבלו. המשיכו ללמוד ולשפר את הביצועים שלכם. אל תקבלו "דחייה" ברצינות, זה לא קשור אליכם. אם אתם חשים ירידה ברמת האנרגיה שלכם חזרו שוב לשלב 4.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים