הכנסת סרטוני וידאו לצפייה און ליין באתר האינטרנט שלכם

לפני זמן לא רב, אנשים התחילו להניח את העיתונים ועברו להאזין לרדיו. זמן קצר לאחר מכן הם עברו מהרדיו לטלוויזיה. הצורות החדשות של מדיה לא בהכרח מבטלות את קודמיהם, השוק הופך להיות יותר מגוון ואנשים מתחילים להסתכל לכיוונים אחרים כדי לקבל את המידע והבידור שלהם.

בתחילת שנות ה-90 אף אחד לא נהג לצפות בסרטוני וידאו באינטרנט. אך כיום אפשר להגיד שאנחנו חיים ב-YouTube.

מחקר שנערך לאחרונה על ידי Ad-ology מראה ש-45% מבתי העסק מתכננים להיות יותר מעורבים בתחום הוידאו באינטרנט במהלך שנת 2012. אם בתי העסק באמת יהיו רציניים לגבי זה, סרטוני וידאו הולכים להיות ערוץ שיווקי תחרותי מאוד.

מיכאל מילס, מחברת TeleStory Pictures מציג למה אתם חייבים להוסיף סרטוני וידאו לאתר האינטרנט שלכם:

1. הרבה יותר קל לצפות בסרטוני וידאו מאשר לקרוא מאמר בעיתון או באתר האינטרנט. מספר רב של מנהלים טוענים שעדיף לצפות במצגות וידאו מאשר לקרוא על אותו המידע.

2. סרטוני וידאו הם ויז'ואליים ובעלי אודיו, לכן הם נוגעים ביותר חושים של בני האדם והצופים מתקשרים רגשית למסר של המותג. סרטוני וידאו יכולים להגדיל משמעותית את רווחי החברה מבחינת רכישת מוצרים או שירותים.

3. סרטוני וידאו יכולים לבנות אמון והסכמה מיידיים מה שמאפשר לצופה להתחבר למוצרים והשירותים שלכם. בנוסף, הם מאפשרים לצופים להתחבר לדמויות או לאנשים המוצגים בוידאו כך עוזרים להם להחליט במהירות האם הם ירכשו את המוצרים/ שירותים שלכם.

על פי קמעונאים שונים באינטרנט 52% מהלקוחות אומרים שצפייה בסרטוני וידאו של מוצרים גורם להם להרגיש בטוחים יותר ברכישת מוצרים און ליין.

בעיקרון, אם אתם מעוניינים להסתמך על הלקוחות שלכם בדרך משמעותית, אתם לא יכולים להסתפק רק בנוכחות של טקסט ותמונות במסך.

אתם חייבים לספר את הסיפור שלכם באמצעות אודיו וויז'ואל כך שהוידאו יפנה למרכז הרגשות של הלקוחות. אם אתם רוצים להגיע לשלמות, פתחו ספרים והתחילו ללמוד על תאורה ומיקום המצלמה. במהרה תגלו שצילום סרטוני וידאו זה הרבה יותר מאשר להניח את המצלמה על מישהו או אובייקט מסוים.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים