כיצד להגן על החברה שלכם מתביעות

האיום בתביעות נמצא בראשו של כל בעל עסק בכל עת. עסקים קטנים נתבעים על ידי אלפים מדי שנה. בעל עסק יכול לקבל תביעה מסיבות רבות, החל ממחלוקת בנוגע לחוזי שירות או מוצרים וכלה בנושאים הקשורים לעובדים, כגון פגיעה במקום העבודה.

ההגנה הטובה ביותר מפני תביעות משפטיות היא מניעה. עם זאת, כאשר יש לכם ידע כיצד להתמודד עם תביעות משפטיות כאשר הן עולות, הדבר יעזור לכם לברוח מהליכים משפטיים ארוכים ולהימנע מתשלום לעורכי דין. כדי להתמודד כראוי עם תביעות משפטיות נגד העסק שלך, נסו לשמור על הדברים הבאים:

1. אם הוגשה נגד בית העסק שלכם תביעה, פעלו באופן מיידי.

2. קחו כל תביעה ברצינות, לא משנה כמה היא נראית לכם קלת דעת.

3. שמרו על רגשותיכם מחוץ לכל ההליכים המשפטיים ותנו לעורכי הדין להתמודד עם כל דבר כדי למנוע את החמרת המצב.

הימנעו מתביעות באמצעות הבנת החוקים והתקנות המתייחסות לעסקים

אתם חייבים לעמוד בכל הדרישות, החוקים והתקנות על מנת למנוע תביעות משפטיות. חיוני שאתם ועובדיכם תהיו מודעים לחוקים ותקנות אלו.

ערכו בדיקות רקע

כדי להתכונן לתביעה אפשרית, ערכו בדיקות רקע לעובדים פוטנציאליים ושותפים עסקיים. עובדים בעלי רקע בעייתי ובעיות משפטיות הינם עובדים חסרי יציבות בעבודה. חברה בעלת היסטוריה בעייתית של בעיות משפטיות מעמידה אתכם ואת העסק שלכם בסיכון ואף תרתיע משקיעים עתידיים.

העסיקו עו"ד ברגע שמוגשת נגדכם תביעה

במקרה שמוגשת נגדכם תביעה אל תנסו ליישב את הדברים לבד. התייעצו עם עורך דין באופן מיידי לפני שתדברו עם מישהו אחר על המצב, כולל שותפים עסקיים משקיעים או עובדים. שכרו עורך דין המתמחה בדיני חברות ובעל ניסיון בישוב סכסוכים עסקיים ומשפטיים.

טיפ בונוס

דרך נוספת להימנע מתביעות היא להעסיק עו"ד שינסח את כל החוזים וההסכמים הכתובים של החברה שלכם.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים