4 הטבות שיגרמו לעובדים שלכם לאהוב לעבוד אצלכם

תקציר מאמר מתוך אתר

כשמדובר בהטבות לעובדים, עסקים קטנים מתקשים להתחרות עם החברות הגדולות.

לתאגידים גדולים יש את המותרות והמשאבים להעניק הטבות רבות כדי שיוכלו לגנוב עובד בעל כישרון מבטיח. עסקים קטנים צריכים להתמודד עם תקציב נמוך ומעט משאבים שאפילו לא מתקרבים להטבות של התאגידים הגדולים. לכן, עסקים קטנים מתקשים למצוא עובדים איכותיים.

החדשות הטובות הן שכיום העובדים לא בהכרח מחפשים לעבוד בתאגידים גדולים המציעים תוכניות פרישה ובריאות. ישנן דרכים אחרות לגרום לכך שהחברה שלכם תהיה מקום מצוין לעבוד בו.

אתם לא חייבים להוציא הון עתק כדי לספק הטבות ייחודיות שהעובדים יאהבו. להלן 4 הטבות שניתן להעניק לעובדים בחינם.

 

גמישות

לוח עבודה גמיש הוא כרטיס הזהב בהטבות עובדים. הרשו לעובדים שלכם מדי פעם להגיע מאוחר, לעזוב מוקדם יותר או לקחת מספר שעות במהלך היום כדי ללכת לרופא, לטפל בעניינים משפחתיים וסידורים. זה גם מחזק את הנאמנות לחברה.

אתם יכולים להרחיב את הגמישות באמצעות שינוי בקצב, הציעו לעובדים מספר ימים שיוכלו לעבוד מהבית.

אתם מחליטים כיצד אתם רוצים להשתמש בהטבה, זו הטבה נהדרת עבור העובדים המוערכים ביותר שלכם. בנוסף, ההטבה מסייעת לכם להישאר בתחרות מול החברות הגדולות.

 

הירגעות / מנוחה

לחץ הוא חלק בלתי נפרד מהחיים העסקיים. אם ביכולתכם להעניק לעובדים שלכם את ההזדמנות להירגע במהלך יום העבודה, תוכל להרוויח את ההערכתם ובגדול.

להלן מספר רעיונות:

• ייעדו משרד ריק או חדר שאינו בשימוש והגדירו אותו כמרכז "זן". הוסיפו מספר כיסאות נוחים, ספה או מזרני מדיטציה והרשו לעובדים שלכם לקחת הפסקות למנוחה כדי לשחרר את הלחץ. העובדים יוכלו לעשות מדיטציה, לקחת מנוחה ולשבת בשלווה למספר דקות.

• העסיקו מסאג'יסט ליום שלם שיבוא ויתן מסג'ים לעובדים.

• הציעו קורסי יוגה בהנחה. מכוני כושר יכולים לתת תעריפים מיוחדים אם כל העובדים במשרד ירשמו.

 

ללכת יחפים

אין שום דבר טוב יותר מאשר להגיע הביתה לאחר יום עבודה ארוך ולחלוץ את הנעליים – אלא אם כן אתם כבר ביליתם כל היום במשרד יחפים. יצירת סביבת עבודה ללא נעליים יכולה לעודד אותם להרגיש יותר בנוח, כאילו הם כבר בבית.

הטבה זו לא תקפה לבתי עסק הפועלים עם ציוד כבד. כמו כן, כשלקוחות מגיעים למשרד דאגו שהעובדים ינעלו בחזרה את נעליהם.

 

עידוד

העובדים שלכם אוהבים לקבל הכרה על עבודה טובה והתגמול לא חייב להיות חומרני. עדכנו את כל צוות העובדים בערכה שלכם, דאגו שהעובדים יריעו לעובדים אחרים בעלי הישגים.

כמובן שהדרך הקלה ביותר להראות את הכרתם והערכתם לעובדים היא פשוט להגיד "תודה רבה". דאגו להוסיף את שתי המילים האלה לאוצר המילים היומי שלכם ותראו שינוי חיובי בסביבת העבודה שלכם.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים