שליחויות מאובטחות

אתר BusinessCity מביא לפניכם טיפים איך לבחור חברת שליחויות המבצעת שליחויות מאובטחות לבתי עסק הזקוקים להעברת כספים, ניירות ערך, שטרי חוב וחפצי ערך.

שירותי משלוחים נחשבים לצורת דיוור מהירה המתאימים לבתי עסק קטנים, בינוניים וגדולים, לרבות משרדי עורכי דין, חברות הייטק, חברות תקשורת, ארגונים שונים ומוסדות. שירותי השליחויות מותאמים לצרכי הלקוח, כגון שליחויות לבנקים, שליחויות משפטיות, משלוחים 24 שעות, שליחויות לבדיקות מעבדה ועוד.

חברות רבות נוהגות להשתמש בשירותי שליחויות על מנת להעביר חבילות בגדלים שונים ממקום למקום במהירות ובבטחה. נושא המשלוחים נחשב לנושא רגיש אשר מהווה גורם לריגול תעשייתי בין חברות מתחרות ולכן חשוב לשמור על איכות חברת השליחויות ולהבין את יכולת אבטחת המידע בחברות אלו.

הצמדת שליחים

השליחים זמינים באופן מיידי מדי יום וחברות השליחויות מאפשרות ללקוח לעקוב צמוד אחר המשלוח, כולל זמן ההגעה המשוער (ETA) של החבילה. חלק מחברות השליחויות בעלת מערכות מכוונות און ליין להזמנת משלוחים מאתר האינטרנט של החברה.

שירותי השליחויות כוללים איסוף של חבילה למשלוח והעברתו ליעד המבוקש, בין אם מדובר במסמכים, צ'קים, כספים, תכשיטים, חבילות שונות או חפצים יקרי ערך. השליח מחתים את הנמען בקבלת המשלוח.

חברות השליחויות מספקות ביטוח שליחויות וסחורה בהעברה עד שהמשלוח יגיע ליעדו במצב תקין. אך בחלק מהחברות התשלום על ביטוח שליחויות מתבצע תמורת תוספת תשלום.

חלק מחברות המשלוחים מציעות שירותי הצמדת שליחים לפרקי זמן קבועים ומשתנים על בסיס חודשי או שנתי לבתי עסק בינוניים וגדולים עם נפח שליחויות גדול. מדובר בשליחים קבועים הבאים אל בית העסק ואוספים את החבילות למשלוח. בנוסף, ניתן להזמין שליחויות בזמנים קבועים, כגון שליחויות דואר.

שליחויות לבנקים, שליחויות איסוף כספים

חלק מחברות שליחויות מציעות שירותי שליחויות לבנקים או איסוף כספים ( פדיון עסק לדוגמא ) בסבבים קבועים ומעבירות כספים, צ'קים ושטרי חוב מבית העסק לבנק. בין אם מדובר בביצוע תשלומים לספקים או למשרדי הממשלה השונים, הפקדת כספים, פדיית תשלומים וצ'קים והעברת כספים במזומן, כולל פדיון יומי.

חלק ממשתמשי שירותי שליחויות מסוג זה הינם בתי עסק כגון בנקים, רשתות שיווק, חנויות, פיצוציות, חברות גדולות, חברות בניה הזקוקות להעברת סכומי כסף גדולים לתשלומי משכורות לפועלים, העברות של שטרי חוב, מטילי זהב או תכשיטים, יהלומים ויצירות אמנות כל אלו שוכרים חברת שליחויות המספקת שירותי שליחויות מאובטחות.

בשליחויות מסוג זה השליחים נושאים נשק ועוברים הכשרה מקצועית להתמודד עם ניסיונות שוד ולמנוע גניבה. בנוסף, המשלוח מתבצע ברכב משוריין ולעיתים מלווה במאבטחים גלויים וסמויים, אחד היתרונות המרכזיים בשימוש בשירותים אלו הינו הביטוח שחברת השליחויות מעניקות ללקוחותיהם, בצורה זו הלקוח למעשה מוריד את רמת הסיכון האישית שלו ושל כספו או חפצי הערך שלו.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים