שירותי שליחויות רפואיות

BusinessCity מציג לפניכם טיפים בבחירת חברות שליחויות המתמחות בביצוע משלוח בדיקות מעבדה ושליחויות רפואיות למוסדות, חברות ובתי עסק ברחבי הארץ.

בתי חולים, מעבדות רפואיות ומחקר, בתי מרקחת, בנק הדם, מרפאות שיניים ובתי עסק נוספים זקוקים לשליחות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ונעזרים בשירותי שליחויות קבועים. יש צורך במענה מהיר וזמינות גבוהה לביצוע משלוחים בכל שעת צורך שתתעורר.

מבחינה כלכלית משתלם יותר לעבוד עם חברת שליחויות קבועה, בתי עסק רבים מעדיפים לחתום על חוזה התקשרות המוזיל את עלויות המשלוח ומפרט את תנאי ההתחייבות.

מהי שליחות רפואית

שליחויות בתחום הרפואה תפקיד חשוב בהתנהלות המערכת הרפואית ושיפור השירות הניתן לחולים, לארגוני הבריאות בארץ ישנה תלות גדולה בהם. השליחויות בתחום הרפואה כוללות הגשת תוצאות בדיקות, שינוע ציוד רפואי, שליחת אישורים רפואיים, משלוחים בין עירוניים של תרופות, משיכת תוצאות וצילומי רנטגן, צילומי אולטרסאונד, משלוח בדיקות מעבדה ודם ושליחויות רפואיות שונות לבתי חולים, מעבדות ומרפאות שיניים בכל רחבי הארץ.

אם ניקח לדוגמא, בית חולים מסוים במרכז הארץ שצריך להעביר איברים לתרומה לבתי חולים בצפון ובדרום. לא כל חברת שליחויות מסוגלת לבצע שליחות מסוג זה, הזמן הוא גורם קריטי להצלת החיים של החולים הנמצאים בבתי החולים השונים.

שליחויות רפואיות מתבצעות באמצעות משאיות קירור אטומות בעלות מספר מזגנים לכוון אופטימלי של הטמפרטורה בהתאם למשלוח המועבר, לרבות טמפרטורת החדר או מינוס 20 מעלות. השליחים צריכים לדאוג שבמשאיות תהיה סביבה סטרילית ונקייה על מנת שלא לפגוע באיכות וטיב המשלוח.

שליחות רפואית נמצאת בעדיפות עליונה אצל חברות משלוחים שכן מדובר בהצלת חיים, חברת השליחויות מתחייבת לשמור על סודיות רפואית ולהעביר את המשלוח במהירות וביעילות. חברות השליחויות מעבירות את המשלוח בצירוף אישור מסירה ומעבירים אותו ליעד המבוקש, תוך קבלת אישור מסירה בכתב, זיהוי ודאי של הנמען והחזרת אישור המסירה לשולח.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים