הצמדת שליחים

BusinessCity מספק טיפים בנושא יתרונות שירותי מיקור חוץ של שליחים לחברות תוך התייחסות ליתרונות לצד עלויות, זמינות השליחים ותדירות השליחויות.

יתרונות הצמדת שליחים

בתי עסק רבים זקוקים לשירותי הצמדת שליחים על מנת להתמודד עם היקפי עבודה גדולים המחייבים ביצוע של שליחויות רבות. לכן ישנן חברות שליחויות מציעות אפשרות של מיקור חוץ בו מצמידים לבתי העסק שליח המבצע שליחויות באופן בלעדי. במידה והיקפי העבודה גדולים במיוחד חברות השליחויות מצמידות יותר משליח אחד.

ניתן לבצע הצמדת שליחים קבועים במשרה מלאה או לפרקי זמן משתנים, בהתאם לכמות העבודה ותדירות השליחויות. ישנן חברות המעדיפות לבצע שליחויות לבנקים ולדואר בסבבים קבועים. השליח יגיע לכמה שעות ביום או כמה שעות בשבוע לפי דרישת הלקוח העסקי. החברות מקפידות לשמור על רף שירות גבוה.

השליחים יבצעו מבחר שליחויות בהתאם לצרכי הלקוח, כולל שליחת חוזים ומסמכים, שירותי הפצה ללקוחות, תשלומים לבנקים ולרשויות מקומיות, שליחת או איסוף צ'קים מספקים ולקוחות, העברת חבילות ועוד.

שימו לב שלא כל חברת שליחויות מבצעת שליחויות משפטיות , שליחות מסוג זה נחשבת להתמחות של חברות השליחויות השונות ומיועדת בעיקר לעורכי דין. לדוגמא הגשת מסמכים לבתי משפט, רישום חברות ברשם החברות, פתיחת תיקים בהוצאה לפועל וכדומה.

חברות השליחויות מחויבות לשמור על רף שירות גבוה, עמידה בלוחות הזמנים של הלקוח, שמירה על מהירות תגובה מהירה, ולעיתים להיות זמינות לביצוע משלוחים בשעות הלילה המאוחרות.

כיום, כל חברות השליחויות המקצועיות מצוידות במערכות טכנולוגיות מתקדמות, המעדכנות את בתי העסק מה סטטוס המשלוח שלכם מרגע האיסוף ועד למסירתו אל הנמען. חלק מחברות המשלוחים בעלות אתר אינטרנט עם מערכת לביצוע הזמנות און ליין.

חיסכון בעלויות

הצמדת שליחים נועדה לייעל את תהליכי העבודה בארגון ולחסוך בעלויות עובדים, כך שהעובדים יוכלו להתפנות ולעסוק בנושאים אחרים. במקום לשכור עובד שיהווה חלק מהארגון, בית העסק שוכר חברת שליחויות הממנה שליח המבצע את כל מטלות השליחויות. ללא צורך בהכשרת השליח, או לשכור רכב ייעודי לביצוע השליחות.

חברות השליחויות דואגות למיון והכשרת העובדים וכן מספקות ביטוח לשליחים, לכלי הרכב ולמשלוחים. השליח לומד להכיר את צרכי החברה, לקוחות החברה, תחומי העיסוק של העסק וכך יוכל לשרת את בית העסק בצורה הטובה ביותר.

במידה וישנה בעיה טכנית שבעקבותיה השליח הקבוע לא יוכל להגיע לאיסוף המשלוח, חברות השליחויות דואגות מיידית להחלפת השליח ומוודאות שהמשלוח יוצא בזמן ומגיע אל יעדו בשעה המבוקשת.

מחיר הצמדת שליחים

בתי עסק חותמים על חוזה ארוך טווח עם חברת השליחויות על מנת להוזיל את עלויות השליחויות. המחיר משתנה בהתאם לאזורי חלוקת המשלוחים, משלוחים בין עירוניים יותר יקרים ממשלוחים מקומיים.

גורם נוסף הקובע את גובה המחיר הוא תדירות המשלוחים, אם שכרתם שירותי הצמדת שליחים באופן קבוע המחיר יהיה יותר זול מאשר הצמדת שליחים לפרקי זמן משתנים בהתאם לצורך.

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים