יתרונות בחברת שליחויות המבצעת שליחויות דחופות

BusinessCity מציג אלו יתרונות ישנם לחברת שליחויות המבצעת שליחויות דחופות, כולל פירוט סוגי השליחויות הקיימות, ואופן תמחור עלויות השליחויות.

חברות ובתי עסק רבים שוכרים את שירותיה של חברת שליחויות לביצוע מגוון שליחויות בתוך העיר ושליחויות בין עירוניות כגון שליחויות משפטיות, משלוח בדיקות מעבדה, שליחויות לבנקים ועוד. חברות הזקוקות לשירותי שליחויות בתדירות גבוהה בדרך כלל לוקחות חברת שליחויות המספקת שירותי הצמדת שליחים.

אך לפני שאתם חותמים על חוזה ארוך טווח עם חברת השליחויות בדקו את רקע חברת המשלוחים, שנות ניסיון והמלצות מלקוחות בעבר ובהווה. ככל שהחברה בעלת יותר שנות ותק כך תוכלו להיות בטוחים שיש לה מערך לוגיסטי שמתפקד בצורה יעילה ונכונה.

קריטריון חשוב נוסף זה כמות הקטנועים והשליחים בחברה, ככל שיש יותר שליחים כך גדלה הזמינות של חברת המשלוחים לביצוע שליחויות דחופות ובהולות, בשעות שונות ובאזורי פריסה נרחבים בארץ.

לעיתים יש צורך להעביר משלוחים דחופים בכל רחבי הארץ, בדקו האם חברת המשלוחים מבצעת משלוחים בין עירוניים, מבחינה טכנית ישנן מעט חברות המסוגלות לבצע משלוחים מסוג זה.

עורכי דין רבים משתמשים בחברת שליחויות לביצוע שליחויות משפטיות דחופות לבתי משפט ברחבי הארץ או ללקוחות. לדוגמא, עורך דין ממרכז הארץ שכח ראיה קריטית על שולחנו במשרד אך המשפט מתקיים בחיפה. עורך הדין מתקשר למזכירה במשרד שתדאג לשלח את החבילה לבית המשפט בחיפה. השליח אוסף את החבילה במהירות ומעביר אותה לעורך הדין.

בעת חתימה על החוזה הקפידו שיצויינו המחירים לכל סוגי המשלוחים הקיימים, גם אם מדובר במשלוחים מהיום למחר, משלוחים בשעות הלילה ומשלוחים מהיום להיום וכן האם החברה מספקת ביטוח לחבילה המועברת, מהן תחומי האחריות של חברת השליחויות, מה קורה במידה וישנו עיכוב במשלוח ומה קורה במידה והשליח מאבד את החבילה.

נקודה חשובה שיש להוסיף :
חתימה על התחייבות זמני אספקת השליח למשרדכם והתחייבות על זמני אספקת המשלוח בהתאם להסכם זמני המשלוח.

סוגי השליחויות העיקריים הקיימות כיום:

שליחות בהולה – הינה שליחות המגיעה תוך שעתיים מזמן איסוף החבילה. עלות שליחות זו היא בתוספת של בין 150%- 200% למחיר השליחות הרגילה.

שליחות דחופה – הינה שליחות המתבצעת בין שעתיים לארבע שעות מרגע איסוף המשלוח. עלות שליחות זו היא בתוספת בין 50%- 100% למחיר השליחות הרגילה.

שליחות רגילה – שליחות מהיום להיום, המתבצעת עד לסוף יום העבודה של הנמען.

שליחות מהיום למחר – שליחות המתבצעות תוך 24 שעות ומגיעה ביום שלמחרת יום איסוף המשלוח.

שליחות בשעות אחר הצהריים, ערב – שליחות המתבצעת בין השעות 16:00 – 6:00 ביום שלמחרת והיא נחשבת לשליחות דחופה. עלות שליחות זו היא בתוספת 100% למחיר השליחות הרגילה.

משלוחים בין עירוניים – שליחות המתבצעת בין שני ערים ברחבי הארץ. מחיר שליחות זו משתנה בהתאם למרחק ולזמן ההגעה הרצוי.

 

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים