מחסנים

פינוי דירה בדרך שלכם

אם אתם כבר עברתם דירה בחייכם יצא לכם וודאי לעשות הובלה של הציוד מדירה לדירה. מקרה דומה אבל שונה במקצת הוא פינוי דירה. במידה ואתם נזקקים לפינוי דירה סביר להניח שאתם עונים על אחד או יותר מהתנאים הבאים:

  • קיבלתם דירה בירושה או שאתם נהנים לבדכם או ביחד עם אחרים מעזבון
  • יש לכם קרוב משפחה שסובל מאגרנות כפייתית ואתם מחפשים פתרון מהיר ויעיל וכך מצאתם ששירותי פינויי תכולת דירה מטפלים במקרה
  • המקלט, החצר, הגג או המחסן עמוסים בתכולה ויש לפנותם- בין אם מסיבות בטיחותיות או לצורך ניקיון, סידור וייעוד חדש

פחות משנה מהו המקרה הספציפי, מה שחשוב ועליכם לדעת הוא שבמידה ואתם מחפשים שירות אשר ישאיר את הנכס נקי ומסודר ואין לכם צורך להעביר את התכולה למקום חדש- שירותי פינוי דירה הם בשבילכם.

פינוי תכולת בית או נכס נדל"ני אחר יאפשר לכם לקבל את התוצאה הרצויה לה אתם מצפים מבלי שתצטרכו להוציא הון על האלטרנטיבה. חשבו מה היה קורה אלמלא היו שירותי הפינוי זמינים עבורכם. הייתם צריכים:

  1. לארוז ולהוביל את כל התכולה למחסנים לאחסון זמני או לחילופין, לנסות ולמכור את החפצים, ביחד או בנפרד, לסוחרים ממולחים. חשבו: האם להערכתכם תקבלו כסף רב על ציוד שאבד עליו הקלח בהנחה שאתם לא זקוקים לציוד זה? במידה ומדובר בטלוויזיה או סלון חדש, ייתכן שבהחלט זה המקרה אך ברוב המקרים כשמדובר בירושות מדובר בריהוט וכלים ישנים וקשה לאתר עבורם קונה מתאים.
  2. אחסון זמני של הציוד הרב במחסנים וודאי היה עולה כסף רב וגם האלטרנטיבה של השארת הציוד בדירה עד אשר ימצא לו קונה מונע מכם כעת למכור או להשכיר את הנכס ושם בעצם נמצא הכסף הגדול
  3. במידה ומדובר באגרן כפייתי, ברור עוד יותר שכמעט ואין סיכוי למצוא מי שיקנה את האוספים (לעיתים קרובות מדובר באוספים וציוד מיותר, שאין לו ביקוש של ממש בשוק)

אז נכון, שבמידה ומדובר בציוד שאין לו ביקוש, אין לצפות שפינוי הדירה או הנכס יתבצע חינם. אחרי הכל כל אחד צריך להתפרנס ואף אחד לא יגיע לפרק, לנקות ולהכין את הנכס- עבודה קשה ולעיתים אף מסוכנת, בייחוד שמדובר בבית או כל נכס ישן עמוס בתכולה. ודווקא במקרה זה הפתרון היעיל ביותר יהיה להזמין חברת פינוי דירה. רק מפני דירות מיומנים ומומלצים יודעים לעשות את העבודה כשמדובר בדירה ישנה ועמוסה (כנ"ל לגבי מחסן, מקלט או נכס אחר) במקרה זה תוכלו לדעת שאם בחרתם חברת פינוי דירה מהימנה תקבלו ניקיון וסדר מבלי לסכן את עצמכם.

אם חשבתם לפנות בעצמכם את הדירה דעו שהסיכונים הם רבים. ארונות קיר ישנים המחוזקים לקיר עשויים לסכן ממש את מי שאינו מיומן בפירוקם. כנ"ל לגבי טיפול בחומרים ישנים (לעיתים מסוכנים), ניקיון זבל או אזורים בדירה/ בנכס בהם יד אדם לא נגעה זמן רב.

בנוסף, גם אם כבר החלטתם לפנות לבד, לאן תפנו? האם יש לכם סידור עם מקומות מורשים לפינוי אשפה? הרי לא תוכלו להוציא את כל הבית או המחסן לרחוב גם אם מדובר ביום הפינוי, זה פשוט יותר מידי… ומה לגבי הזמן שלכם? הוא לא יקר לכם?

עשו בשכל, פנו לחברת פינוי דירה ותיהנו משקט נפשי בידיעה שפעלתם נכון. לכל הפחות, יהיה לכם את זה. לכל היותר, תישארו עם כמה מאות עד אלפי שקלים ביד, במידה והסחורה שבנכס שלכם שווה משהו ויכולה להימכר לסוחרים בשוק הפשפשים.

בהצלחה!

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים