תחליף / נוזל הסקה, מוצר ירוק, איכותי וחדשני להסקה – דלק לחימום

ראשיתו של התחליף לפני כ 9 שנים עם תחילת של המגמה לחקור ולייצר תזקיקים יותר ירוקים ויותר זולים לשווק החימום בישראל, המפעלים שעד אז עסקו במיחזור שמנים לתעשיה, מצאו כי ניתן להפיק תחליף, באיכות טובה וזולה מהתזקקים המשמשים כיום להסקה הן בתעשיה , והן בשוק הפרטי.

כך החל לפרוח התחליף שכיום מיוצר באופן סדור ומבוקר ע"י 3 מפעלים ידועים ובעלי תו תקן , המייצרים את התחליף , מתרכובת של שמנים ממוחזרים בתוספת של נפט נקי / סולר תחבורה , ומעניק בשל כך זמן בעירה ארוך יותר, כ 11% לערך יותר מהתזקיק המקורי סולר להסקה .

התחליף נמצא אף יותר זול משמעותית מסולר להסקה המקורי ומגיע ל 13% לערך הפרש במחירו לצרכן , לכן עד מהרה הפך לאטרקטיבי, בשווק החימום הביתי, ובעקבותו צצו כל מני תחליפים למינהם , כאשר אינם בעלי תו תקן או בקרה סדורה כל שהיא . לאחר הבנה כי השווק פרוץ ע"י כל מני "פתרונות קסם", החלטנו להעביר את הידע המקצועי על התחליף הנתון לבקרת איכות סדורה , תחליף המהווה פתרון אמתי וזול ולא אשליה זמנית עד להופעת הנזקים הנגרמים כתוצאה משימוש בתחליפי קסם ללא בקרה .

כפי שצויין לעיל תחליף סולר להסקה המבוקר באופן סדור מיוצר ב 3 מפעלים , כאשר קיימים הבדלים בין התחליף האכותי לבין "פתרונות הקסם" השונים.
מומלץ לערוך מספר בדיקות ולהימנע "מפתרונות קסם" , העלולים להזיק למערכת ההסקה ולעלות יקר יותר.

צבעו של התחליף , לכן יש לדגום את תא המכלית ממנו הספק/נהג מתכוון לתדלק את המיכל של הבניין/הבית , באמצעות שפיכה מהתא הנדון , לכוס פלסטיק שקופה , ולראות את צבעו תחליף איכותי בצבע חום-צהוב או חום-אדמדם , כפי שיוצא מהמפעלים בעלי בקרת איכות סדורה , "פתרונות הקסם" השונים מופעים בצבע חום-שחור , ואינם מומלצים לשימוש . ריח התחליף , ריח "פתרונות הקסם" מאופיין בריח אציטון וחומרים שונים מאותה סוג ריחות חזקים וקשים לנשימה.
מאמר זה מוגש לקהל לקוחותנו ולציבור הרחב כשרות וכחלק בלתי נפרד מהמוטו שלנו לשקיפות אמינות ואיכות .

בברכה אהרון,  אספקת סולר שרון ושומרון

be-inspiration מפתחים אנשים מקדמים עסקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *